Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani sarbatoritilor [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata] [deziuata]

Foarte fain!!! La fel face si a mea cand e vorba de mancare, imi trage mana, ma tine cu manutele ei, zilele trecute i-am dat pepene galben si, atenta la telefon, ca o filmam, nici nu am vazut ca mititica rupsese o bucatica si aproape se inecase cu ea ( [batcap] )......... s-a descurcat singura, a scos-o si a scuipat-o........ asta apropo de BLW [fri]

 

Arrya, imi pare tare rau pentru soacra ta, mai ales ca-mi amintesc de implicatii. Biata femeie, nici nu vreau sa ma gandesc prin ce trece [ruga]

 

[fal] [fal] [fal]

Sa-i spui croitoresei sa dubleze cusaturile rochiei............ [fri] [fri] [fri]

Mie de freza mi-e si de pantalonii si camesa lui ginerica, el e cu efortu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi la ea....... praf de ignore....... am ras de ma durea burta aseara [pup]

Nu stiu de unde-ai scos-o, dar suna fain [:-)))]

Are dreptate DeeaI (parca ea a zis): toate mai avem praf din asta pe noi, si eu l-am simtit uneori, dar ma gandesc ca, na, fiecare le are pe ale lui, nu totdeauna avem deschidere catre ceilalti, avem (si) momente cand suntem mai putin receptivi.

 

da toate avem da eu am cel mai mult [fri] [fri] [fri] si nu stiu dc, dar cine stie poate v-am gresit cu ceva si nu mi-am dat seama

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi explica de ce nu e buna temp luata axial la bb? mi se pare ca ii ard tamplele, e maraita, axial are 36. Nu stiu de ce, dar in fundulet nu vreau sa ii bag nimic...

Deeai cumpara-i suzeta termometru...eu asa am, si ii pun noaptea fara sa aprind becul, daca e verde nu are febra, daca e rosie ...atunci e bai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi explica de ce nu e buna temp luata axial la bb? mi se pare ca ii ard tamplele, e maraita, axial are 36. Nu stiu de ce, dar in fundulet nu vreau sa ii bag nimic...

e buna si cea luata axial. nu se recomanda pentru ca greu poti convinge un sugar/copil mic sa stea cu termometrul la axila pana se hotaraste termometrul sa arate temperatura (mai ales, ca pe vremuri, la termometrul cu mercur, trebuia sa stai mai multisor...)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...