Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, care va pricepeti, eu am un port bebe Brevi Koala. E ok? Ca am vazut ca discutati ca unele chestii de carat bebeii nu sunt chiar ok. Eu nu am stiut si am cumparat primul port-bebe pe care l-am gasit la magazin :)

 

 

 

Hmmmm, din ce vad din poze, nu prea, nu e ergonomic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, stie ea de ce- s generoasa cu aprecierile. Nu stiu cand vine csabi. Cel mai probabil la inceputul lunii viitoare dar vorbim la telefon cam de 2 ori pe saptamana. Monica: 12-13 ciuperci potrivite, 200 gr cascaval, 2 legaturi ceapa verde, 4 catei de usturoi, 1 ardei capia, sare, piper. Se rup coditele ciupercilor si se spala. Se aseaza palariile intr-o tava. Se curata si se spala ceapa verde, usturoiul si ardeiul. Se toaca marunt legumele si coditele de ciuperci si se pun intr-un castron. Se calesc intr- o tigaie legumele pana se inmoaie putin apoi se adauga coditele. Se lasa pe foc pana se calesc bine si scade zeama lasata de coditele ciupercilor. Se condimenteaza cu sare si piper si se lasa la racit. Dupa ce s-a racit compozitia se amesteca si cascavalul ras. Se umplu ciupercile, se stropesc cu ulei si se dau la cuptor pana se rumenesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai cu nunta:

 

Vreau sa pun niste biletele/cartonase pe masa pe care sa scrie 'un sfat pentru o casnicie frumoasa' si apoi linii unde sa scrie omu ceva. Vreau sa evit sa scrie lumea casa de piatra ci mai degraba nu va culcati suparati si din astea. Nu va vine o formulare mai frumoasa decat sfat si casnicie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, Easy, nu e chiar asa...

Adevarul e ca am si o lene in mine, nu am chef de nimic. Sunt intr-un cerc vicios. Mda...cred ca sunt singura mamica care abia asteapta sa-i creasca feciorul mai repede :(.Nu de alta dar abia astept sa interactionez cu el, sa ii inteleg dorințele, sa comunicam, sa ne jucam...

Alex, si eu la fel, mai ales ca mie nu.mi plac bebelușii cat imi plac toddlerii. Abia astept sa ma zqpaceasca cu întrebările, sa ne certam pentru dezordine, sa faca boacane, sa alerf dupa ea prin casa, sa urle la pieptănat :)))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...