Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex, ai mai încercat cu suzeta?

Eu cand vad ca se foieste si deschide ochii, pac! Actionez, si ii inchid gura cu şuzilica, si uite asa mai câștig min 20 min de liniște.

 

 

Alex, ai mai încercat cu suzeta?

Eu cand vad ca se foieste si deschide ochii, pac! Actionez, si ii inchid gura cu şuzilica, si uite asa mai câștig min 20 min de liniște.

 

 

Dar eu nu vreau suzeta pentru somn. Vreau pentru cand e treaz, ca sa-l mai calmeze ca prea e agitat. Nu doarme tot timpul 2.5 ore dar la primul somn intotdeauna doarme mai mult. Apoi in jur de 1h:30 si la somnul 3, depinde...daca a dormit mai puțin in ziua respectiva, recupereaza. Daca a dormit mult, il plimb cu caruciorul ca sa aiba un somn scurt, ca sa nu il culc prea tarziu noaptea. Oricum, are zile si zile. Dar lui intotdeauna i-a placut sa doarma doar ca nu reușea. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, te vei strica la burta de te c.... pe tine...Andra, io cu tine ne intelegem in chineza....gina nu a studiat :))

 

Eu sunt in tema, sunt intre sonde( - de pp, nu de petrol) , pampersi adulti, clisme si perfuzii....un vis :))

Da da...[soricel]....

Draga de tine...ma gandesc cat de greu ti-e... nu ai gasit pe cineva sa platesti si sa stea cu socrul tau?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, un sarmant de mic.....eu nu stiu ce vezi tu, dar eu vad un caput perfect si niste ochisori jucausi si atenti si il are deja pe vino incoa...iar cu picioarele fii si tu realista....nu are ce sa aiba, e al tau, tu esti perfecta, deci e perfect

de acord! [il] [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...