Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Julia mai bine veneai la noi , stăteam împreuna :)

 

Buna dimineata ,

Mârâit si Andreiut ... Vrea mereu sa mănânce si este lapte ca mananca pana ii sa drumul ...

 

Maddutz , am Manduca , dar nu vrea asa , cea cu fata , sa atingă lucruri , sa se suceasca :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Buna treaba Julia. Ti-ai pus ceva rece pe buza sa nu arati azi ca un negru din africa centrala? Sim, va ies dintii sau de ce e marait? Io am dormit in reprize scurte. Am luat un fasconal aseara si nu m-am uitat ce contine. M-a durut stomacul de numa. Am facut ture la frigider sa. Beau lapte. M-am uitat acuma pe cutie ca aveam o banuiala. Contine aspirina iar eu fac ca trenul de la aia. Am halit un iaurt. Parca mi-a mai trecut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Am citit printre picaturi... am uitat mare parte, dar referitor la somn, eu m-am resemnat, am inteles ca asa e programul ei, sta 2 ore treaza si doarme 30 min, foarte rar 45 min. Iar noaptea mi-e din ce in ce mai greu,( s-a adunat oboseala, ca ziua nu dorm deloc)  se trezeste si de 5 ori, ba de la dinti, ba alergie la ce mananc eu (e foarte sensibila) si o deranjeaza burtica .... Evit cat pot alimentele alergene (e corect spus?) dar uneori nu mai pot si gust si eu putin... Pt asta platesc cu nopti nedormite..... si jur ca nu mai pun gura pe altceva decat cartofi fierti....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce rece s-a facut afara... M-am trezit brusc azi noapte sa imi caut ceva de pus pe mine ca visam ca ninge...:)) si aveam geamul rabatat, nu drschis la maxim ca de obicei..

 

Gina, mi se pare ciudat ca amandoi au facut temperatura (consecutiv) . Or fi racit sau ii cresc si lui dintii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...