Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am 600 de m2. nu e mult, dar e suficient...am un balansoar, o filigorie, gazon, mai multi tuja, o salcie, un trandafir, 2 brazi (unul argintiu) si...cam atat. vreau in viitor sa pun niste vie...

sunt muncitori pe acolo acum, asa ca nu ma duc decat in inspectie

abia astept sa ma mut! [pk]

Maddutz, 600m?!?? Woooow, pt buc asta e lux ( ca inteleg ca esti in oras), nu? Vreau si euuuuuu.. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Pfff, ce de intamplani nefericite...

 

Poca, bine ca Andreiutz nu a fost bolnavior!

Julia...offff, sper ca esti bine!

 

Meey, voi cum sunteti?

Stefi, imi pare rau ca e asa sensibiloasa...

 

Noi ne am trrzit la 7, am batut frisca si am ornat

tortul...nu a iesit cum am vrut (decorul, interiorul vedem mai tarziu). tre sa il ducem la vreo 20 km de noi, drum rau...o sa conduc eu, deci facem cam o ora :)). Plus ca mergem cu o masina cu 2 locuri si dubita in spate...noi fiind 4 plus fata plus tortul...si v am mai zis...conduc eu, nu stiu ce a iesi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sim, 4 kg pt o luna de vacanta ( sau mai mult) nu mi se pare tragic... Alaptezi, ai venit la mama acasa unde mancarea chiar are gust, ai fost stressata din cauza nesuferitei de cumnate...e normal.... Cu putin efort le dai jos intr-o luna... Sau fara daca alaptezi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne am trrzit la 7, am batut frisca si am ornat

tortul...nu a iesit cum am vrut (decorul, interiorul vedem mai tarziu). tre sa il ducem la vreo 20 km de noi, drum rau...o sa conduc eu, deci facem cam o ora :)). Plus ca mergem cu o masina cu 2 locuri si dubita in spate...noi fiind 4 plus fata plus tortul...si v am mai zis...conduc eu, nu stiu ce a iesi...

Deea, eu nu am retinut ce e cu tortul asta, trebuie sa reiau posyarile mai vechi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, mie-mi pare ceva necurat cu postarea aia cu copilul lasat 2 ore in masina in soare. In 2 ore in soare si dupa noi ar veni direct ambulanta, da un copilas de 5 luni? Pai de unde sa planga 2 ore ca se deshidrateaza mult mai repede? Periculoasa imi pare ideea care deriva, ca daca 2 ore e naspa atunci vreo 20 min ar trebui sa nu fie prea grav...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DeeaI, asa e, e sensibiloasa rau, din cauza ca eu am rinita alergica (cat am fost copil nu am avut nimic, acum 5 ani s-a declansat.) 

Bujor, eu nu pot manca lactate, oua,  rosii, castravete, pepene galben si rosu, nectarine, cirese, visine ... muuulteeeeeeeeee. Nici nu mai incerc. Ultima data a fost duminica seara cand am mancat putin pepene galben, ca mi-a facut sotul pofta. Si eram curioasa daca are ceva  fetita de la el. Au urmat 5 zile grele (noptile de fapt). Asa ca doar azi noapte si-a revenit cu somnul, dar eu de oboseala tot aiurea am dormit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plus ca nu mananc nici fasole, varza...astea se stiu.... Am un meniu limitat...m-am saturat de aceleasi alimente.... Ma gandesc ca mai am aprox 6 luni... dupa 1 an poate nu mai e asa sensibila.... Iar cand ma gandesc la diversificare ma apuca groaza.... Am inteles  ca si telina ar fi alergena. Unde as putea gasi o lista cu toate alimentele alergenice?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...