Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

Alex, si eu la fel, mai ales ca mie nu.mi plac bebelușii cat imi plac toddlerii. Abia astept sa ma zqpaceasca cu întrebările, sa ne certam pentru dezordine, sa faca boacane, sa alerf dupa ea prin casa, sa urle la pieptănat :)))))

aoleu.La momentul respectiv nu o sa va mai doriti asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Alex, eu cred ca AC are prea multa energie neconsumata, din ce descrii, de asta e nervos si te exaspereaza si pe tine. Fa-i program, aleaga-l, du-l la inot, oboseste-l, il vei ajuta in felul asta si pe el si pe tine. Aerul ii oboseste, atrage-i arentua cu copii, umbla mult cu el in carucior...

si eu cred asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la dr cu copiii ca Robi iar e racit.Are rosu in gat si tuseste.Pediatra iar antibiotic.Gata caut alt pediatru. Evident ca nu i dau antibiotic.

Fata a luat f bine greutate luna asta.are la 5 luni 68 cm si 7000 kg.

Mi.era teama sa n.aibe si ea rosu in gat dar e ok.Doamne Ajuta!

Cred ca o sa incep diversificarea f usor adica in prima luna doar supa si poate fructe ca va fi sezonul nostru.

Alex fata mea nu a dormit NICIODATA 2 ore legate ziua.Poate adunate.Azi am intins rufele cu ea jn Manduca.Tu vrei sa doarma mereu? De acum va dormi din ce in ce mai putin ziua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost la dr cu copiii ca Robi iar e racit.Are rosu in gat si tuseste.Pediatra iar antibiotic.Gata caut alt pediatru. Evident ca nu i dau antibiotic.

Fata a luat f bine greutate luna asta.are la 5 luni 68 cm si 7000 kg.

Mi.era teama sa n.aibe si ea rosu in gat dar e ok.Doamne Ajuta!

Cred ca o sa incep diversificarea f usor adica in prima luna doar supa si poate fructe ca va fi sezonul nostru.

Alex fata mea nu a dormit NICIODATA 2 ore legate ziua.Poate adunate.Azi am intins rufele cu ea jn Manduca.Tu vrei sa doarma mereu? De acum va dormi din ce in ce mai putin ziua.

Eu sunt f multumita de pediatra mea - liliana calapod, bbcare.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...