Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

New, o sa fie blog cu retetele testate (inclusiv ce gateste mama). Sunt atatea lucruri bune de mancat si mi-e mai simplu sa adun asa retetele. Ma bucur ca-ti place gazpacho@

hihi si eu testez retete (si nu numai)

 

gata, am pus reteta. Asta-i blogul baby dar e cam "chelut" deocamdata [:I] - http://cristinatesteaza.blogspot.ro/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, multa sanatate lui Mihai. Cum ati fost cu pisica la doctor, toti 4?

 Multumim :)

Cum sa fim toti 4? Ii agatam pe toti de gat? [alcool]

Avem un baiat pe care-l platim ca sofer cat nu e sotul acasa si am nevoie sa plec (cumparaturi, urgente samd). In drum spre mine el trece prin poarta sora-mi si a adus-o sa stea cu copiii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, dati-mi si mie idei cum sa se numeasca un blog de retete culinare -as vrea ceva simplu si simpatic, usor de tinut minte. ..

Didi gateste/Didi la bucatarie [soricel]

Si eu clocesc ideea asta de ceva vreme, dar nu prea am avut timp [batcap]

As face-o in primul rand pentru mine, ca tot incerc retete, unele imi plac, le bookmarkez, le abramburesc, uit ce si unde am............. pe caiet nu mai notez de multa vreme, am doua caiete (in principal cu prajituri), carti, dar............ tot pe ent caut mai repede [batcap]

 

aoleu.La momentul respectiv nu o sa va mai doriti asta.

Mie imi plac toate etapele, savurez bucuria de a fi mama in fiecare clipa (mai putin cand sunt bolnavi sau cand urla de rasfat :))). Fiecare etapa are farmecele si neajunsurile ei.

 

Noi am fost la dr cu copiii ca Robi iar e racit.Are rosu in gat si tuseste.

Off.......... si-al tau? :(

Mihai macar nu tuseste.

Cel mai teama, cand ai doi, iti este ca al mare sa nu dea si celui mic vreo boala [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut mai devreme gogosi....... m-a mancat in f**d sa pap cateva fierbinti ("viciul" meu ascuns :)))) si acum ma lupt cu o greata....... [smulgpar]

Am mancat ananas proaspat sa-mi ia greata, cu mare placere chiar, si deodata ma loveste un gand: daca Maria mea s-a deranjat la burtica de la ananas? [fri]

A facut pe la 2-3 un kk............. s-a canalizat tot spre spate, a iesit din pampers, a ajuns la gat, in pat, pe protectie (noroc cu ea, altfel marca salteaua)............ schimba tot,imbaiaz-o de urgenta.

E prima data cand patesc asa in toata "cariera" mea de mama :)

Ananasul l-am luat joi de la Lidl, l-am curatat, feliat si pus la frigider. Am macat si alaltaieri si ieri si tare ma tem ca el e vinovatul [fri]

Of, mititica [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioo, felicitari pentur botez!!! [flo2]



Sunt atatea lucruri bune de mancat si mi-e mai simplu sa adun asa retetele.

Exact.

Hai, ca ma mobilizezi si pe mine [pup]

 



Gina, m-am gandit ieri la tine cand am vazut indicator pe autostrada "Topoloveni". [:)]

Unde e tara ta? De ce nu ai trecut pe aici? Aveam inghetata si bere rece (la alegere, nu impreuna, evident :))))[soricel]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina , Pocha , multă sănătate !

 

Oare Andika ce face ?

 

New , am sa studiez blogul :)

 

Maddutz , am Manduca , dar Andrei vrea sa stra cu fata inainte nu la mine , sa vadă tot ... Degeaba am dat bani pe ea , am folosit-o de doua ori :(((

 

http://www.scutecila.ro/cumpara/manduca-blackline-lovinliliac-editie-limitata-fumbee-cadou-transport-7722035

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...