Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

Didi gateste/Didi la bucatarie [soricel]

Si eu clocesc ideea asta de ceva vreme, dar nu prea am avut timp [batcap]

As face-o in primul rand pentru mine, ca tot incerc retete, unele imi plac, le bookmarkez, le abramburesc, uit ce si unde am............. pe caiet nu mai notez de multa vreme, am doua caiete (in principal cu prajituri), carti, dar............ tot pe ent caut ]

Asta e motivul si la mine :) plus mai are mama retete pe care nu le gasesc pe net, si mi-e teama c-o sa se piarda prin caiete

 

Eu l-am culcat pe Petru si l-am lasat cu mama, ies cu sorul din dotare in centrul vechi sa ne vedem cu niste prieteni :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vioo, felicitari pentur botez!!! [flo2]

 

Exact.

Hai, ca ma mobilizezi si pe mine [pup]

 

 

Unde e tara ta? De ce nu ai trecut pe aici? Aveam inghetata si bere rece (la alegere, nu impreuna, evident :))))[soricel]

Gina, veneam dinspre Craiova, din vizita. Ma gandeam sa trec asa pe nepusa maea, dar ne grabeam acasica, bucurandu-ne ca bebe adormise iar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, veneam dinspre Craiova, din vizita. Ma gandeam sa trec asa pe nepusa maea, dar ne grabeam acasica, bucurandu-ne ca bebe adormise iar.

Ar fi fost fain sa treceti, abia va odihneati un pic dupa drumul lung :)

De la mine mai sunt 86 km pana la B.

 

N.are rost sa spun cat imi ploua in gura

Julia, nuuuu [mariaj]

Tu numai la carne te gandesti, ba prajeli, ba ceaun, ba coaste........... nt nt nt.

Cand ti se mai intampla, uita-te la pozele din facultate, sa-ti treaca pofta [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine zicea de socializare? eu sunt varza, noroc cu serviciul si spitalul ca in rest "vorbesc" doar cu voi...dar momentan sunt in faza asta....

 

vesti bune de la spital: in urma tratamentului socrul meu se simte mai bine, probabil in 2-3 zile il externeaza, vestea proasta e ca acasa fara perfuzii va face iar crize si in 2 zile vom merge inapoi la spital....cam asa ne jucam noi de-a spitalul....

 

a...si joi pana sambata plec in team building, nu am nici cel mai mic chef..undeva pe langa BV...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, sutn incorigibila, iar mi-am luat o rochie care abia ma cuprinde, dar nu m-am putut abtine.....peste 5 kg o sa imi fie ok....cum dau eu cele 5 kg jos insa...

 

Ahhh, Baby, mi-am luat cartea de care ai zis tu, din pacate in forma electronica nu am rabdare sa o parcurg....(iarta-ma,Maddutz, eu sunt mai de moda veche :)))) sper sa ma apuce si pe mine determinarea.....

 

o sa fac poza cu ea sa vedeti cat e de frumoasa (azi am fugit cateva ore la shopping)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...