Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

aveti careva scaun de masa antilop de la ikea? am inteles ca e f usor de curatat. Ma intereseaza latime/adancime si nu scrie pe site..

azi am fost la ikea si m-am uitat, daca ziceai dimineata iti scriam direct....am vazut unul si m-am uitat ca tot vorbeati voi de scaune de masa..dar nu stiu cum se numea...ahh, si aveau tot felul de lingurite de silicon, farfurii si pahare cu capac f haioase....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy vorbesti prostii. Fructele in cantitati moderate nu ingrasa. Tre sa papi fructe zilnic. Fructele dulci cum sunt bananele, piersicile, perele se mananca pana la pranz, o bucata. Celelalte pot fi mancate si dupa pranz. Du-te in piata ca sunt afine cu 10 lei kilul. Mananca o cana de afine in fiecare zi. Poti slabi si fara sport. Eu in prima luna n-am facut sport deloc si am dat jos 4 kile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nenea asta cu cartea zice asa: in fiecare weekend fa-ti meniul pe toata saptamana urmatoare si cumpara numai ce trebuie pt meniu. Imparte papa in 3 mese principale si doua gustari musai. Intre mese tre sa ai minim 2 ore si maxim 4 ore. Daca nu esti acasa, sa ai la tine gustari, gen un fruct sau un pumn de migdale.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o pui pe umeras si agati umerasul de usa frigiderului

vrem poza

Are niste ramuri de cires, unele clare, altele estompate... As putea sa o bag in frigider vreo 2 luni si nimc altceva...

Pe mine arata mai interesanta, pe ca se ridica pe sani si imi accentueaza talia( Gina, e in A).... Dar imi scoate o burta.... Apropo, burta asta cam e de la sarcina, ca in alti ani nu o aveam asa, chiar daca aveam aceasi kgpost-84682-0-31827000-1408820612_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...