Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

Ahhh, Baby, mi-am luat cartea de care ai zis tu, din pacate in forma electronica nu am rabdare sa o parcurg....(iarta-ma,Maddutz, eu sunt mai de moda veche :)))) sper sa ma apuce si pe mine determinarea.....

easy, da' tu crezi ca eu am citit-o ??!! [batcap] [batcap] [batcap]

baby m-a motivat...sa ma gandesc ca, ar fi cazul, sa mi-o scot la imprimanta. inca nu am scos-o! [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maddutz, eu in sufr mi-am luat special biblioteca pt carti... Si eu pun rochii...,am si carti, dar cumparam mai repede decat citeam si am zis intai citesc si apoi o pun in biblioteca... De listat nu am cum s-o listez acasa pt ca am o imprim mai inceata, iar la serv nu imi puteam trimite fisierul ca era prea mare...si nici descarca, pr ca avem restrictii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Apropo, burta asta cam e de la sarcina, ca in alti ani nu o aveam asa, chiar daca aveam aceasi kg

Lucreaz-o si tu in cel mai la indemana mod: oriunde esti (asta-i marele avantaj), dar de preferat in pat, la orizontala, incordezi muschii abdomenului (si fesele, daca le vrei bombate si ferme), numeri 1001, 1002, 1003, relax tot cu numarat, iar ........ si iar si iar.

In plus, poti lau un aparat de masaj cu vacuum (cred ca asa ii zice), face masaj anticelulitic.

Bine, problema cu metodele astea la indemana e ca nu prea te tii de ele, parca esti mai motivat cand scoti bani din buzunar pentru sala/antrenor/maseur.............

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, m-am scârbit de pâinea gen burete de la super și m-am mobilizat de am comandat palete de frământat aluatul la MP (că soțul îmi pierduse una). Abia aștept să îmi vină, m-am aprovizionat cu semințe, trebuie să ajung să iau și făini.

În altă ordine de idei, Bujor, parcă tu foloseai nuci de săpun. Din câte citesc eu pe net nu vor funcționa la 40 de grade, la cât spăl eu de obicei, nu-i așa? Dacă îmi fac soluție oare cât să pun la un spălat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, m-am scârbit de pâinea gen burete de la super și m-am mobilizat de am comandat palete de frământat aluatul la MP (că soțul îmi pierduse una). Abia aștept să îmi vină, m-am aprovizionat cu semințe, trebuie să ajung să iau și făini.

În altă ordine de idei, Bujor, parcă tu foloseai nuci de săpun. Din câte citesc eu pe net nu vor funcționa la 40 de grade, la cât spăl eu de obicei, nu-i așa? Dacă îmi fac soluție oare cât să pun la un spălat?

Felicitari pentru mobilizare [flo2]

Despre nuci de sapun si folosirea la masina,poate e util ce scrie aici: http://www.sfaturilebunicii.ro/2010/04/19/nucile-de-spalat-detergent-lichid/

Mai ales ideea congelarii suna interesant............ da-mi din congelator detergentul de rufe [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, m-am scârbit de pâinea gen burete de la super și m-am mobilizat de am comandat palete de frământat aluatul la MP (că soțul îmi pierduse una). Abia aștept să îmi vină, m-am aprovizionat cu semințe, trebuie să ajung să iau și făini.

În altă ordine de idei, Bujor, parcă tu foloseai nuci de săpun. Din câte citesc eu pe net nu vor funcționa la 40 de grade, la cât spăl eu de obicei, nu-i așa? Dacă îmi fac soluție oare cât să pun la un spălat?

La 40 spal si e ok. Doar albele le pun la 60. Daca sunt pete de kk spal cu protex de mana si apoi pun la masina cu nuci. Dar orice altceva cu nuci spal, la 40. Prefer sa nu am dermatita decat sa am alb ariel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...