Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 23


Recommended Posts

mi-am adus aminte ca mi-a trimis o prietena ceva de peroxidul de hidrogen (de fapt apa oxigenata)...printre care si ca scotea petele (si multe alte avantaje) ..sa nu uit si sa aplic:

 

http://www.financiarul.ro/2013/05/28/16-beneficii-si-utilizari-uimitoare-ale-apei-oxigenate/

Și de ăla am comandat, ca dezinfectant (îmi va trebui după ce pleacă cumnatul :(( )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 716
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, prima de la Baneasa, era redusa de la 600 ron dar mi-a placut mult materialul (bumbac si elastan - tesatura fina)..a doua am luat-o din orasul natal ...acolo se lucreaza mult in lohn si mai prind super promotii, asta era facuta pentru firma aia franzueasca 1-2-3 (un -deux -trois)...dar materialul e poliester (pe care il detest), insa mi-a placut imprimeul..e singura mea rochie (sau bluza) din poliester..de acolo mi-am mai luat o rochie desigual pe care mi-o admira toata lumea, mai au max mara (dar nu marimi mari, pt Alex ar fi bune), geci Tommy de barbati, etc...Frate-meu si-a luat pantaloni scurti Armani sapt trecuta...aveau un super material ...eu am o problema cu materialele....Doamne cat de nevorbita sunt..

care e orasul tau natal?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are niste ramuri de cires, unele clare, altele estompate... As putea sa o bag in frigider vreo 2 luni si nimc altceva...

Pe mine arata mai interesanta, pe ca se ridica pe sani si imi accentueaza talia( Gina, e in A).... Dar imi scoate o burta.... Apropo, burta asta cam e de la sarcina, ca in alti ani nu o aveam asa, chiar daca aveam aceasi kghttp://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifimage.jpg

imi place rochita, e foarte optimista :)

easy, mai bine fructe decat cola 0, de 100 ori. Iti recomand documentarele astea (iti vor deschide apetitul pt chestii sanatoase):

- food inc

- fat, sick and nearly dead

- food matters

- hungry for change

- forks over knives

nu neaparat in ordinea asta..

Despre scaun de masa eu va recomand de la Ikea .Eu nu am dar am vazut la cineva .E de plastic dar se poate pune o perna si e ieftin.Eu am de la Bertoni scump si desi l.am folosit mult la Rovi nu stiu daca merita.Se regleaza si spatarul si pe inaltime dar noi l.am folosit intr.o singura pozitie.

mai ziceau si altii ca si-au luat scaune scumpe si tot la scaunul de la ikea au ajuns pana la urma pt ca e usor de intretinut. Intre timp am gasit ce cautam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, prima de la Baneasa, era redusa de la 600 ron dar mi-a placut mult materialul (bumbac si elastan - tesatura fina)..a doua am luat-o din orasul natal ...acolo se lucreaza mult in lohn si mai prind super promotii, asta era facuta pentru firma aia franzueasca 1-2-3 (un -deux -trois)...dar materialul e poliester (pe care il detest), insa mi-a placut imprimeul..e singura mea rochie (sau bluza) din poliester..de acolo mi-am mai luat o rochie desigual pe care mi-o admira toata lumea, mai au max mara (dar nu marimi mari, pt Alex ar fi bune), geci Tommy de barbati, etc...Frate-meu si-a luat pantaloni scurti Armani sapt trecuta...aveau un super material ...eu am o problema cu materialele....Doamne cat de nevorbita sunt..

Easy si eu am obsesie cu marerialele.Imi dau seama dupa textura la pipait.Din ce oras!!!?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, mi-am adus aminte ca trebuia sa mai dezbat cu voi ( pt zilele urmatoare) : vreau sa imi iau aspirator puternic. Ce imi sugerati ?

Karcher.E profi ,nu e f zgomotos nici voluminos.Cablu nereteactabil.Furtunul deja l.am schimbat dar e folosit intensiv de 4 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...