Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute dragi de iul aug 2013(33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata ...maria greu iti va fi sa o intarci..cand ajung deja la ridicat tricoul , trec la etapa super constienta si renunta greu...bune ca ai lapte

 

si eu am lapte inca destul , dar gata distractia , ma bucur ca nu ma dor sanii..il lasam sa se odihneasca o perioada..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen am vrut sa mai fac bulion, rosii uscate in ulei de masline, ketchup, un sos cu legume pt mancaruri.

Muraturi nu pun ca o sa ma streseze soacra oricum sa car de la ea si a pus si tati si mai pune el si varza.

 

Dar eu trebuia sa fac multe ca sa i dau si lui, cum nu se poate ocupa conserve ca e cu mami... :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

delia asa este sebi.... agitat chiar si in timpul somnului si stiu ca se datoreaza inflamarii gingiilor. Gingiile sunt inflamate in partea maselutzelor de jos,.. car etrebuie sa strapunga dintr-un moment in altul.

deci agitatia este data de acesta. Sper sa treaca mai repede.

 

Deci prespun ca si la voi situatia cu agitatia in timpul somnului se datoreaza dintisorilor care trebuie sa isi faca aparitia.

 

Deli vad ca vrei sa pun de toate... dar mai ai loc in congelator?  Eu in afara de ardei si vinete pentru iarna nu a mai pus nimic. Am lasat un sertar pentru carnita pentru el... si chiar si pentru noi... plus pentru diverse , inghetata,... rosii pentru gatit intr-un viitor apropiat.. eu daca as dori nu am unde sa stochez toata mancarea congelata.

Eu al borcan pun doar castraveti, muratyri.. insemnand conopida si alte legume mici ca dimensiune.

Am 4 sertare la congelator, dar nu pot pune cat as dori. Asa ca ma limitez la strictul necesar.

 

 

Oxi... gata te-ai trezit? Fa ochisorii mari... pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...