Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute dragi de iul aug 2013(33)


Recommended Posts

Ce fac eu sunt conserve la borcane. La congelator pune tata cu una din cumnate (cealalta e imputita rau :))) ). Are lada maaare. De acolo car pe masura nevoilor.

Am gasit cred, alternativa la rosiile alea, o sa merg sambata la piata volanta unde vin tarani cu legume ( Catalina stie ), poate mai am noroc sa gasesc ceva. Cata vi cu mine sambata, poate ai nevoue de ceva si asa ne mai si vedem si noi?

 

Dintisorii adtia, saracutii copii..

. :(

 

Azi are bula in meniu , ciorba de prepelita ;). Acu e pe foc. As vrea sa fac si un tort, mi e pofta de dulce dar o sa mi pun pofta undeva :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Delia chiar doresc sa ne intalnim, dar nu stiu daca in weekend pot...

in principiu stabilisem pe sambata o iesire la Szeged si duminica la Jimbolia...

acum nu stiu nici ce se va concretiza de aici caci la Szeged mergem mai multe famili si este ceva amanat de weekendul trecut

Voi nu doriti sa iesiti weekendul asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Multumim mami de tratatie....

 

ne cam rasfeti.. dar ne prinde tare bine....

 

Incep sa fac si eu ochii mari... tot mai dorm in picioare... tare grele sunt diminetile...pana intru in ritm..... Sebi este mai bine nu mai este un marait asa cum era la inceputul saptamanii... dar este tare jucaus nu sta locului de loc.. daca as avea sa ii inregsitrez kilometrajul cerd ac face peste 2-3 km.. numai in casa,,,, nu sta locului deloc...

O dimineata si o zi excelenta sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

Sarumana pt cafea

Si Lori si a revenit, a dormit bine. La 6:50 s a trezit si mi cerea mancare "am am am...."""... i am zis sa mai doarma ca e prea de dimineata :))) Dupa ce s a foit 5 min, a adormit si la ora 9 m a trezit sotul ca vibe curierul. Trebuia sa sune pe fix ca mobilul era pe silent si dormeam ca porcik :)) S a trezit si puta la 9:20. Suntem fresh azi :D Am mancat si mergem la jiaca si plimbare.

O zi minubata.

Mess acusi e weekend :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...