Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La multi ani stelute dragi de iul aug 2013(33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Maria -multumim de cafea si spor la facut bulion

Delia- pe voi va pupam cu drag... da, tu si Maria sunteti gospodine, gospodine... bravo voua.... eu mai am noroc ca primesc [:)]  [:)]  asa ca numai vinete ce pun la congelator (are sens sa spun ca ',' C nu mananca vinete (sora-sa in schimb mananca), si nici ardei copti???

Monicaa- ff frumosi copii vostri, si va tin pumnii sa se acomodeze Sami cu gradinita/cresa. 

Olimp- tin si eu pumnii la DT.... si o pupam pe Ilinca. Probabil datorita varstei mele eu nu am avut rezultate bune la DT, la cvadruplutest am avut chiar 1 din 2 sanse de SD. Baietelul era normal... oricum acum nu mai conteaza..., in sarcina cu Maria nu au iesit deloc bine ... bine ca am reusit sa nu bag in seama macar testele astea probabilistice.

Ele- bine ai revenit, ma bucur ca s-a intors soacra ta... acum vorba Deliei ai si soacra ok si 'camara plina' [:)]  [:)]

Monicus- va tin pumnii sa se acomodeze Sebi cu bunica si Ana cu afterschool-ul

Mocanita, Oxi- voi ce mai spuneti?

Oana- tu nu ai mai scris de mult, mai da un semn

Teo- ne bucuram ca ai scapat de raceala

 

La noi toate sunt pe fuga... am fost la Jimbolia. Inainte de plecare M a facut temperatura, 37.7 si apoi la jimbolia nu a mai facut teperatura dar  nu a dormit noaptea deci am bantuit toata noaptea prin Jimbolia...

Caius s-a intors acasa, a fost ff fain in cantonament... tb sa cumpar caiete/coperti si altele pt scoala...are sens sa spun ca n-am chef??

O saptamana frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...