Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute dragi de iul aug 2013(33)


Recommended Posts

Buna ziua

Si Lorand a intrat intr o greva a foamei....

Maria La multi ani fericiti. Sa fiti sanatosi :-*

Lorand doarme iepureste de o sapt. Cum na misc de langa el se si trezeste (ciocane in cap).

M am apucat de papanasi, pot sa i fac??? Am pus ingredientele in robot si deja m a striga... acu is toate acolo, inclusiv oul si eu pazesc copilul... daca nu ma ridic repede, e bun de aruncat tot :(

 

Casa mea e cu susul in jos si nu atiu cand o sa reusesc sa fac ceva in sensul asta. Sotul are treaba, seara cand vine el eu sunt deja franta si nu mai am energie sa fac ceva, asa ca ne mananca serpii :P

 

Sa aveti weekend frumos si relaxant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

lori..iubaretu-le !

 

oxi...sunt ok acum , am trecut de ce era mai rau , am scapat de dureri , dar am mai multa grija ....am lasat-o mai moale cu curatenia si gatitul..strictul necesar...serpii sper sa nu apara ..ca ii imprastie si sotul [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxi daaaa, e asa fain sa doarma pe mine. As mai vrea dar nu vrea el. Ma topesc toata.

 

Olimp si L e in greva de 2 zile. Daca ar fi dup el ar manca doar carne. Ca sa mananxe ceva axi, i am dat porumb fiert papanasi struguri si acu la 22 branza rosii chery galbene si sunca.

 

Maria am reusit si eu sa fac dormitorul si livingul, fara sters praful si baia partial. Mai fac maine ce pot si adta e. De luni nici nu se pune problema. Am zis ca de gatit zic pas pana nu si revibe L cu mancatul. Noi mancam mancare rece. Maibe mai fac supa cu taitei si are 3 zile.

 

NB

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...