Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani stelute dragi de iul aug 2013(33)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 184
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Catalina ii dau Bio-san sirop ,eridiarom ,hidrasec si humana electroliti,A fost acum dimineata dr si a vazut-o iarasi ,ea e ok.A luat boala de la vecina(ea are bebe de1,4ani),ieri dr cand l-am sunat m-a intrebat daca ne-am intalnit cu vecina,ea a fost la noi dar nu mi-a spus nimic.Nu vreti sa stiti ce am scos pe gura ieri cand am sunat-o.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Maria, ma bucur ca pana am apucat sa citesc este totul pe drumul cel bun

 

Catalina, sa stii ca si eu zic ca seamana cei doi, dar se vede clar ca unul e baietel si celalalt fetita

 

Olimp, ma bucur ca ti-au venit ajutoarele

 

Delia, harnicuta mai esti. E bine ca si mancati, la noi zace zacusca in camara si nu se atinge nimeni de ea. Mai mananca mama cand vine pe la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah.. si niste poze cu C in jur de 3 ani... scuzati calitatea azi le-am scanat

Oxi - multumesc de pareri. Bineinteles ca toata lumea avea senzatia ca ar fi fetita C(desi nu avea par, si nu avea rochite), si muulta lume imi spune ca M este 'baiat' (cum nu-i baiat?? dar asta este posibil poate si pt ca unii stiau ca tb sa avem inca un baiat )

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata..... rusine mie ca tot tarziu apuc sa intru.

Olump ce bine ca ai ajutor, poate ada o sa fi relaxata si nu vor mai fi probleme. Cum mai mananca Ilinca?

 

Cata multunesc, am scos o la capat cumva cu oalele mele. Acu imi trebuue bircane si sticle... asa nu vroiam sa mai dau banii, luna sept am 2 nunti cu bani multi de dat si nymar fuecare ban :(. Ma uit la fundul sacului deja... am folisit tiate bircaneke si bircanasele dar tot mai am nevoue.

Sa stii ca seamana copii tare bine. Dufera doar culoarea ochilor.

 

Maria ma bucur ca e bine pitica.

 

Monicus plimbaretilir, pe ubde plecati un weekend?

 

Mocanita cine stie cum apate barza :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...