Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna mamici!

Cred ca maine papam si noi dovlecel. Chiar eram in pana de idei, m-am saturat eu de aceleasi combinatii, el probabil si mai tare. Am mai citit ceva si de sfecla rosie. Este ok la varsta asta? Si cum o pot pregati? July, parca tu i-ai dat junioarei. I-a placut?

 

Maddutz, ai o comoara acolo. Parca as vrea si eu o fetita cand vad asa domnisoare frumoase pe aici, dar...mai asteptam un pic.

 

Eu am avut o perioada taaare grea, cu mult stres. Consecinta a fost scaderea drastica a lactatiei, insa usor-usor ne-am revenit. Acum papam iar laptic de la mami. Sper sa mai avem muuult timp.

 

Va pup, mamici vorbarete!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost rapiti de dimineata....... ne-a scos sora-mea in oras....... abia acum ne-am intors.

Am de recuperat........

si eu

si cu Gina mireasa

[ascuns]

 

Si eu...gina, ati stabilit pana la urma data?

Nu am mire....... astept sa vina acasa mai intai, sa putem discuta si noi ca oamenii :)

Oricum eu nu fac decat cununia, deci nu trebuie mare organizare, rezervari samd.

Scurt si rapid :)))

 

Of, de câteva zile fetita mea si.a facut toarta la sani. Ma puca tare si ma tine ca si cum ar tine o cana.

A mea toarce [batcap]

Stiti cum fac pisoii cand sug? Framanta cu labutele....... exact asa a inceput sa faca si Maria......... e o fericire daca are unghiute [fri]

 

Gina, de ce nu mergi pe autointarcare?

Arrya, e prima data cand aud [batcap]  deci habar nu am cum se face, trebuie sa citesc.

Adica..... il lasi sa suga cat vrea, pana zice el stop? Pai Mihai si acum cred ca ar mai fi vrut [alcool]  Sa citesc.........

Eu m-as distra tare pe seama babutelor sfatoase de la tara [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu i-am pus masa acum vreo 3 zile. a fost un succes. a stat vreo 2-3 ore cumintica si se juca cu ce-i pusesem pe masa (jucarii).

He he, deci si a ta o sa miroasa a carte de bucate........ Karyna, tu cand il iei la bucatarie? [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

 Soțu' a început sa doarma in living.

Mârâie non stop! Face ca elicopterul, plânge, urla. Fac ture cu ea in brațe, leagan, pusa pe picioare. Pana la urama cred ca ajung sa o pun in patut si plec si eu in living.

Cum reusesc sa atipesc, pac! Incepe!

Eu cred ca se teme sa nu-i faceti vreo surioara  si va pazeste [soricel] [soricel] [soricel]

 

juli, de 3 zile aceelasi elicopter il am si eu

Nu stiu ce elicoptere aveti voi............ dar nici nu vreau sa aflu [ascuns]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Si daca o gadil cu motul meu pe burtica goala inainte de baie rade in hohote numai cand vede ca ma apropii de ea.

Catelul lui Pavlov, asa o numesc eu pe a mea, ca si ea casca gurita mare de cum ma vede cu vigantolul, ba imi trage si mana sa inghita sticluta daca ar putea........ cred ca tot spera sa primeasca si ea mancare [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, a scapat Mihai de rosu in gat?

 

Gina, chiar asa! cum e Mihai?

Multumim de intrebare...... pare sa fie ok.

I-am dat 4 zile antibiotic si voiam sa-i dau 5, insa mi-a vomitat o doza, nu stiu de ce, asa ca am renuntat.

Trebuie sa mananc inghetata fara el, azi la Pitesti sora-mea ii dadea suc si era cam rece........ am prins frica [fri]

 

Gina, apropo de Blw si copii care nu mananca, am citit pe grupul de pe FB, spunea o mămică cum ca de când face BLW cu cel mic a început să mănânce şi cel mare mai mult si mai bine, pana atunci cică mai greu îl convingea

Si eu trag mari sperante in sensul asta, chiar daca nu mergem pe blw.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...