Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Fetele, putina prospetime....

Foarte fain......... mi-e asa dor de munte.........

 

Nu avem semnal pe VDF...dar avem wireless intr-un sg loc ... Adevarata izolare

Cred ca e mare inghesuiala in locul ala [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

 Aaa, tzatzica inainte si dupa masa intotdeauna.

Obligatoriu baitza dupa ce termina de mancat :))))

Tzitzi si inainte? [fal]  Eu stiam ca dupa.

Ar trebui sa inventam masina de spalat bebelusi [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Cred ca, din tot ce ii dai, morcovul e cel mai tare si, banuiesc eu, cu risc de gag, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe voi nu va sperie venirea toamnei? Eu sunt terorizata pt ca , personal, la fiecare inceput de toamna fac o viroza zdravana si ma tem sa nu ia si Iusty. Acum am o prietena racita rau, a reusit sa imi dea si mie, insa nu sunt asa de rau ca ea

 

Pe mine nu ma sperie ca tot cu muci e asta mic de cand s-a nascut, pe mine ma sperie perioada 6-12 luni,mi se pare cea mai grea...dinti, diversificare, plus ca nu mai au asa imunitate mare, se imbolnavesc usor etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Dar eu vreau teren mare, ca la Gina asa, numai ca la casele astea noi sunt terenuri cat sa pui o masa si 2 scaune

Pai vino pe aici, ne facem vecine [pk] [pk] [pk]

Doar 86 km pana la B.

 

Poca, Vioo, bafta la cautat, sa gasiti ceva pe placul vostru [flo2] [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe voi nu va sperie venirea toamnei?

Nu ma sperie, dar nu-mi place.

Era asa de bine vara..........

De dimineata, cand imbracam copiii, m-am trezit ca......... nu am nimic cu maneca lunga, elegant si totusi subtirel pentru Maria (in culori de fetita, evident)............ drept urmare, i-am cumparat un pulovar roz, subtirel, cu nasturi (cam maricel, la sfatul sora-mi), i-am luat si dres grosut, albi si roz, vin foarte bine cu rochita de blugi [hippi]

 

Fetelor care bucătăriți cu spor :) Aveți careva mașină de făcut tăieței de casă? Ana Maria îi adoră iar eu urăsc să îi tai. Recomandări?

Eu am, dar....... inca nu am folosit-o [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Au adus la Lidl cand eram in spital cu Maria si i-am zis sotului sa-mi ia, mai mult pentru ca face si aluat in foaie subtire si m-am gandit eu ca e buna la placinte.

Inca e in cutie [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma sperie, dar nu-mi place.

Era asa de bine vara..........

De dimineata, cand imbracam copiii, m-am trezit ca......... nu am nimic cu maneca lunga, elegant si totusi subtirel pentru Maria (in culori de fetita, evident)............ drept urmare, i-am cumparat un pulovar roz, subtirel, cu nasturi (cam maricel, la sfatul sora-mi), i-am luat si dres grosut, albi si roz, vin foarte bine cu rochita de blugi [hippi]

 

Eu am, dar....... inca nu am folosit-o [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Au adus la Lidl cand eram in spital cu Maria si i-am zis sotului sa-mi ia, mai mult pentru ca face si aluat in foaie subtire si m-am gandit eu ca e buna la placinte.

Inca e in cutie [:D]

Ia inaugureaz-o si zi-mi si mie daca merita sa iau  [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioo sper sa nu fie grav.

Poca eu as vrea sa manance Robi mai bine .Te inteleg cu grijile dar cred ca Ana e ok.

Gina tu de unde aflasei de premiile pt evaluarile produselor din Gentuta?

Bine ca mi.ai zis ca eu asteptam sa.mi dea ei msj si cand colo eu trebuia sa le trimit lor.

Deai ti.am vazut din intamplare numele si am intrat iar pe topic si am trimis pm.Sper sa primesc bonul cadou.

Eu nu am apa azi si e greeu.Se lucreaza pe strada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Jur xa in ritmul ăsta, ajung la CIO.

ce e CIO?

 

Cine fol sapun de alep, de unde comandati si cum se comporta? Parca mai intrebase si ANDRA, dar pe mine ma intere din Ro. Aaa, si ce preturi...?

incearca la magazinele naturiste din zona. Eu iau online de pe organicbaby, dar platesc transport. Sapunul sa fie minim 30% dafin.

 

New si pe mine ma tenteaza montessori...dar la banii aia mai bine stau acasa si ii ingrijesc..eu am si 2...aia vine 800 de euro/luna... [fal]

asa scump e? eu am cautat tarifele de curiozitate pe net si le-am gasit pe astea: http://www.casamontessori.ro/inscriere/oferta-educationala-gradinita/

 

Neata

vladut a facut kk cu sange aseara, asa ca azi am inceput diversificarea cu enterol cu lingurita pe scaunel :)

I-a placut ideea, l-a luat pe tot

si pe langa ca sunt extrastresata cu chestia asta, s-a gasit o baba stirba sa-l scuipe cu flegme pe strada, ca sa nu-l deoache. Doamne sfinte, mare e prostia unora

saracutu.. din ce cauza?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...