Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika, bine ați revenit! Foarte faine pozele! MMamă, ce de aventuri ați avut :)

Și Călinuţ e un scump!

Baby, eu la Ana Maria cu dovleac am început, în Bulgaria se recomandă la început. Mie în schimb mi-e frică de biscuiți (gluten, zahăr, etc) și de brânzică (proteina de vacă), mai ales că al meu are predispoziție pentru alergii...Miercuri avem control aici, cine știe ăștia ce mi-or mai recomanda. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce dor mi.a fost de tine... stai sa te pupacesc :* :* :* :*

Foarte frumoase pozsle!!!

Nici feti a mea nu prezinta niciun dinte, nici nu se observa ceva. De balit, baleste non.stop, schimbam muuuuulte rânduri de haine pe zi.

 

Aida, esti foarte, foarte, foarte frumoasa! Calinutul o dulceata de grasunel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati revenit din vacanta :)

La noi e a 2a noapte cand bebele adoarme singur. Iuhuuuu

Azi am fost in oraselul copiilor si ne-am dat in masinute. M-am dat si eu in montaign russe cu Matei.

Si-a infipt mana asa de tare in mine ca mi-a ramas vanataie. Apoi mai voia o data :)

Bebele e tare cuminte: nani, papa,veselie si tot asa. A inceput si sa "vorbeasca". Noaptea se trezeste de multe ori, doar sa se asigure ca titi e acolo si apoi se culca :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună seara,

 

Am recuperat tot de citit.

Andik, aAida, ce băieți mari și frumoși aveți!

 

Despre aspirator :Eu am un Philips de 2000w de care sunt mulțimita, e puternic, dar destul de silențios.

 

Suzeta : Eu am fost împotriva ei și nici el nu a vrut, ca a încercat mama, face gag cu ele. Dar al meu nici nu suge degete. Adoarme plimbat, legănat în sistem, uneori întins la sân.

 

Am fost la nunta ieri, am stat puțin de tot, cam 2h,s-a speriat, era f alert, ochii mari și făcea din cap precum cățelușii aia din mașini, se uita peste tot. Muzica f tare, fum mult.

Zilele astea 2 nu a mâncat mai nimic, țiți f rar (azi nu a supt 8h), bibe refuza, de ex ieri a mâncat doar 200ml lp :( și puțin sân.

 

M-a lăsat soțul la gara și acum suntem la mama. Voiam sa stau 2 săptămâni, una singura și una cu soțul (urma sa vina și el sâmbătă viitoare), dar se va opera soacra din nou. A vb cu dr oncolog și ea recomanda sa se scoată. Chirurgul a zis ca singura varianta este sa o redeschidă prin torace, are ditamai cicatricea de vreo 30cm. Și se operează lunea viitoare, deci soțul trebuie sa plece la București. Problema e cine rămâne cu cumnatul cu probleme și cu pisica.

Eu nu vreau sa ma întorc, am venit atâta drum, as vrea sa rămân măcar 2 săptămâni..

A rămas ca ori îl aduce aici pe cumnat, ori îl ia cu el la București.

Dar probabil trebuie sa ma întorc sigura cu trenul. Și am luat și căruțul cu mine, ca în uiți timp a stat în el și apoi mi-am dat seama ca dacă vine cumnatul și apoi soțul sa ne ia pe toți, nu avem loc în mașină. Ca la prosti. Ca nu încape căruțul în portbagaj, scaunul de mssina a lui bb e imens și în spate nu mai încap ia 2 persoane e Ff strâmt. Meh iar cu trenul nu prea se poate călători cu cumnatul, ca vorbește tare, comentează, se uita toți ca la circ. Asa ca habar nu am cât stau, cum plec etc

 

Mâine încep și eu diversificarea cu morcovel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...