Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andika,Aida superbi baietii vostri!Zoard un dulce ochios iar Calinutu dolofanel smecherel.

Arrya imi pare rau pt soacra.Sanatate ii doresc, in rest ...se rezolva cumva.

Poti sa pui carutul la curier sau sa.l ia pe cumnat cu carut si tu vii cu trenul.Sau cu microbuzul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, voi nu vă diversificaţi? :)

:))) candva o sa ne diversificam si noi:). dar vreau blw, si inca nu am terminat cartea si Z a inceput sa stea in fund singur si mult acum in bulgaria. asteptam semnele pt blw:)

i-am dat o bucata de lebenita si ne distram cu pletosu' ca a mancat-o cu o pofta si o viteza de parca nu mai mancase in viata lui:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce dor mi.a fost de tine... stai sa te pupacesc :* :* :* :*

Foarte frumoase pozsle!!!

Nici feti a mea nu prezinta niciun dinte, nici nu se observa ceva. De balit, baleste non.stop, schimbam muuuuulte rânduri de haine pe zi.

 

Aida, esti foarte, foarte, foarte frumoasa! Calinutul o dulceata de grasunel.

si mie mi-a fost dooooor. tare tare:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, ce vacanta pline de aventuri ati avut, mai ales partea cu Z pe podea, cantandu-va sa dormiti mai bine a fost bestiala.

Z e un frumos si-un zambilicios, ma uitam ce degajat e in fata aparatului si-l vedeam peste ani, pe scena, cantand la chitara [roker]

 

Aida, tu ai un Calinos, nu Calinut :)))

Mama mama, ce dolofanel este [copil]

Iar tu esti frumoasa tare [flor]......... si tinerica.................

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Aida, esti tare faina. Andika welcome in the club de bebei cazuti din pat :)). Zoard seamana perfect cu tine. Deea mama ai spart vreo banca de-ti permiti asa des 13 lei pe 200 gr de biscuiti nestle:)) ? Ca noi numa cu biscuiti fara gluten am crescut si suntem bine mersi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...