Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Neata!

 

Foarte scumpi , Zoard si Calinu'. Ma bucur ca ati avut concedii de vis! Welcome back :*!

 

Eu vreau sa incep diversificarea cât mai târziu. ..ma rog, nu mult dupa 6 luni. Scade foarte mult riscul de alergii alimentare iar in cazul nostru, cand el deja are eczeme, vreau sa fiu precauta. Desi si lp-ul e tot un solid lichefiat dar... Si e muuult mai comod cu lp :). El are cam toate semnele. E foarte interesat de mâncare, sta in fundulet (insa foarte puțin singur), ii place lingurita, inghite cand ii dau vitaminele cu ea dar mai astept sa stea mai mult timp singur in fund. Cred ca intr-o luna se perfecționează.

 

Eu nu prefer suzeta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata

 

Felicitari sărbătoriților și de azi si de weekend

 

Andika, bine ati revenit. Zoard si Calinul sunt amândoi frumoși și se vede ca le place in vacanta :)

 

Arrya, sănătate soacrei

 

Baby, spor la invatat. Auzisem ca dacă lucrezi un nr de ani ca grefier poți să dai ceva examen/concurs pt procuror/judecator fara a fi musai de făcut institutul. Am auzit rău?

 

Suzeta: eu nu i-am dat de la bun început, nici ca jucărie, nu am in casa deloc. Nici degetul nu-l suge des, își mai baga pumnul sau 2-3 degete sau își ţine palma larg deschisa si cu degetul mare se plimba prin gura, dar nu as putea spune că este mare prietena cu el, cred ca mai mult pt gingii face asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, Aida - superbi pruncii, se vede ca vor fi mari sportivi, indragostiti de inot....Aida - nu stiu ce pui in laptele tau, dar Calinosul e bun de lupte :-) NU s-ar zice ca se trage din niste parinti asa silfizi ca voi :))

 

Alex, la multi ani pt AC! Sa fie sanatos, fericit si sa scape de toate problemele care acum te impiedica sa te bucuri total de perioada asta!!

 

Andika, ne-a fost dor de tine...si patania cu Z care v-a lasat sa dormiti singuri ca 2 porumbei in ritm de rock :))))) dementiala ..

 

Arrya, Doamne prin ce mai trebuie sa treceti si voi....recunosc ca de cumnatul cu probleme uitasem...Sa fii puternica sa va descurcati in toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...