Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neatza!!!

La multi ani sarbaroritilor de azi!!!

Aida, sunteti niste scumpi...Calinut vad ca nu vrea sa renunte la muschiuleti si bine face, e un scump....maddutz, te rog sa o treci pe Aida pe lista...nu mai vb cu ea [soricel]

Arrya, sper ca operatia sa fie un succes, iar soacra ta sa se faca bine....succes si cu diversificarea:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, Aida era demult pe lista....problema e ca sunt atat de multe pe lista, ca eu cred ca au si ele lista lor neagra care incepe cu mine :))))) [batcap]

 

Baby a facut ce a facut, a dat din coate si s-a transferat pe lista buna, lasandu-ne de izbeliste...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Am reusit sa recuperez.

 

Deci, Easy, nu cred ca aveai ce retine cu tortul ca nu v am povestit. Doar va spuneam ca mergem multi la cabana...si eu am facut un tort cu 2 etaje, demential, cu mousse de cioco neagra si alba. A ajuns cu bine si tortul. Ieri am fost la nunta...asa ca nu am avut cand citi...

 

Arrya, sa se faca bine soacra!

 

Baby, sporvla invatat.

 

La multi ani bb Alex si Andi si care au mai fost in weekend.

 

Pfff, ce frumosi sunt Zoard si Calinutul!

 

Alex, nici eu nu reosesc de vreo 5 zile sa ii calmez opareala de la cutele facute la gat. Matusa venita din Elvetia, care e medic, a zis ss dizolv juma de lingurita de bicarbonat in o cana de apa si sa tamponez, ca asa facea la pediatrie in cj cand lucra. azi iau bicarbonat si incerc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Foarte scumpi , Zoard si Calinu'.

hmmm...eu cred ca am probleme: cum vad un bebelus imi spun "vaaaaaaaaaai ce frumos este! este cel mai dragalas bebelus!". vad alt bebelus si....la fel! in concluzie: toti bebelusii sunt cei mai dragalasi! [pk]

cand am vazut obrajiorii rotunzi si plini ai lui calinu m-am topit instant! iar zambetul lui Zoard (ii zambeste toata fata, si are zambet de strengar) m-a cucerit iremediabil! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe Aida o incadram alaturi de Alex la fotomodele...

mdaaa...la fel am gandit si eu! [il]

 

eu raman in categoria gazelute obezute. am impresia ca raman singurica in categoria asta. ceea ce nu-i rau pentru voi [pk] pentru minie insa.... [smulgpar] [batcap] [fri]

ce reusesc sa dau jos in timpul saptamanii pun la loc in weekend! ufffffffff [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...