Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pocaaa, am uitat sa-ti zic de bicarbonat. Pune si bicarbonat, unde ai pune detergentul, mai ales la albe, dar nu numai, eu pun la toate. Dintr-un saculet de nuci (vreo 15-20) eu spal de 3 ori. Nu spal albele primele ca risc sa se pateze, sunt prea concentrate nucile.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, pe mine nu m.a trezit ploaia, nu stiu de ce, pt ca si noi am dormit cu geamul larg deschis. Amvazut ca a plouat destul de tare din mmoment ce s.au rupt salciile si un puiut de nuc.

Easy, nu pot sa tin Dukan pt ca imi plac si buruienile. Cat am fost însărcinată, cu buruieni m.am hranit (carne f rar).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, nu.i frumos ce faci tu acolo. Ia zi, ce umplutură are tortul?

 

Pt ca ma laudam ca n.am mai balotat zahar, ieri am facut o craticioaie mare plina cu cremuta de zahar ars.

 

Easy, foarte frumoase rochiile. Imi place mult a doua, chiar daca zici ca e materialul mai prost. E mai '60s.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

La multi ani, bebeilor!

 

Maddutz, o părere, te rog!

Eu il dau cu crema cu steroizi pe AC. Azi e ultima zi (am inteles ca maxim 7 zile se poate folosi). Eczema arata muuuult mai bine dar nu a dispărut complet. Ce sa fac???. Plus ca i s-a decolorat si pielea. :(. Pe langa crema cu steroizi, il mai dau si cu o crema pentru hidratare profundă. Ma gandeam si la baile cu clor, stii ceva despre ele?

nu stiu nimic. am citit acum si eu, dar, parca, nu m-as aventura...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...