Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu as schimba o Julia...asa, incetucu, sa nu o trezesc.

 

A mea fata ma pupa. Am crezut ca e doar foame, primele dati, dar se pare ca ea chiar face daga daga la ma sa. Azi dimi, de ex, s a trezit la 7 jumate. Ea sta pe spate, eu in genunci si ma aplec peste ea si o pup si o dragalesc. Si cand o pup r pe obrajor, isi invarte capul usor si isi pune si ea usor gurita deschisa pe obrazul meu. apoi se invarte in pozitia initiata, cu fata in sus. eu o pup iara pe obraz, isi invarte iat capul so deschide gura si o pune pe obrazul meu. si chiuie apoi si rade...pfff ce dulce e...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mdaaa...la fel am gandit si eu! [il]

 

eu raman in categoria gazelute obezute. am impresia ca raman singurica in categoria asta. ceea ce nu-i rau pentru voi [pk] pentru minie insa.... [smulgpar] [batcap] [fri]

ce reusesc sa dau jos in timpul saptamanii pun la loc in weekend! ufffffffff [smulgpar]

uita-te peste umar...aici sunt si eu...;))....am si calculat...ca sa arat ca un om normal la kg mele, ar trebui sa am 2,1m...ma pun sa cresc 40 cm ca vad ca la crescut ma pricep;)) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor!

Se pune, Easy!

Deci noi astea mai depresive, eu, Easy&Julia...inseamna ca stim de ce nu dormim :).

 

DeeaI, asa face si al meu. Mie mi se pare ca face ca un cățeluș la os. Si ma baleste, mai ma suge de barbă :).

 

Eu nu-l schimb pe AC. Nu-l deranjeaza. Daca l-ar deranja s-ar trezi. Noaptea sta si 11 ore fara scutec schimbat si e pliiiiiin de pipi dimineata, are 1 kg :)).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mdaaa...la fel am gandit si eu! [il]

 

eu raman in categoria gazelute obezute. am impresia ca raman singurica in categoria asta. ceea ce nu-i rau pentru voi [pk] pentru minie insa.... [smulgpar] [batcap] [fri]

ce reusesc sa dau jos in timpul saptamanii pun la loc in weekend! ufffffffff [smulgpar]

Maddutz, nu te las eu la greu, sunt alaturi de tine....desi recunosc ca azi eram singura in birou si am inceput sa fac un pic de stretching sa ma dezmortesc...si  nu a fost deloc rau....tocmai citisem un articol despre o doamna care a ales timp de o luna ca toate activitatile sa le faca din picioare (experimental) si a zis ca a slabit vreo 3-4 kg si s-a simtit mult mai bine....efortul echivaland cu 10.000 de calorii pierdute....a...va dau linkul

 

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2733276/I-stood-month-dropped-dress-size-As-experts-say-sitting-unhealthy-smoking-LOUISE-ATKINSON-set-extraordinary-challenge.html

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Aida, esti tare faina. Andika welcome in the club de bebei cazuti din pat :)). Zoard seamana perfect cu tine. Deea mama ai spart vreo banca de-ti permiti asa des 13 lei pe 200 gr de biscuiti nestle:)) ? Ca noi numa cu biscuiti fara gluten am crescut si suntem bine mersi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No am trimis tableta in service. Again. Am fost si la protectia consumatorului sa depun plangere. De cate ori mi-o restituie nereparata le fac cate o plangere. Easy, sim zice ca-i place rochita ta. N-are net. Acuma isi face bagajele si se pare ca va trebui sa plateasca in plus pt ca depasesc greutatea permisa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...