Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

M-am gândit și eu la variata curier, dar nu am cutie în care sa îl bag. E imens, chiar și rabatat. L-or primi asa oare?

 

Variata da plece soțul și cumnatul cu mașina și eu cu bb cu trenul e nasol. E drum de 7h, cu schimbare în București, unde mai stam cam o ora. Nici termosul cu apa calda nu ma tine atâta. Asa îmi trebuie dacă nu m-am gândit la toate implicațiile.

 

În alta ordine de idei, Am mâncat morcovel! Total success. A căscat o gura mare și ma tragea de mana sa ii mai dau. Consistenta nu f moale, ca erau morcovi de gradina și nu i-am fiert Ff mult ca ii erya foame, ca un fel de piure apos. A mâncat vreo 5-6 lgt plus 2 de zeama. Apoi sân. Sunt tare incantata, sper sa meargă la fel în continuare.

 

La mulți ani AC!

 

Baby, eu am lucrat la un magazin de IT. Acumulatorii preiau garanția tabletei, dacă nu e specificat altfel în garanție. De ex la unele notebook-uri, acumulatorul are garanție doar 6l. Ce vreau sa zic este ca producătorul schimba acumulatorul dacă are garanție. Acum mai e o chestie, dacă ei ca intermediari au luat tableta mai demult și au vândut-o ție ulterior, e posibil sa fie ieșita din garanție (garanția lor la producător) și atunci da, plătesc ei tot. Din cauza asta noi lucram cu precomenzi și nu cu stocuri active.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

M-am gândit și eu la variata curier, dar nu am cutie în care sa îl bag. E imens, chiar și rabatat. L-or primi asa oare?

 

Variata da plece soțul și cumnatul cu mașina și eu cu bb cu trenul e nasol. E drum de 7h, cu schimbare în București, unde mai stam cam o ora. Nici termosul cu apa calda nu ma tine atâta. Asa îmi trebuie dacă nu m-am gândit la toate implicațiile.

 

În alta ordine de idei, Am mâncat morcovel! Total success. A căscat o gura mare și ma tragea de mana sa ii mai dau. Consistenta nu f moale, ca erau morcovi de gradina și nu i-am fiert Ff mult ca ii erya foame, ca un fel de piure apos. A mâncat vreo 5-6 lgt plus 2 de zeama. Apoi sân. Sunt tare incantata, sper sa meargă la fel în continuare.

 

La mulți ani AC!

 

Baby, eu am lucrat la un magazin de IT. Acumulatorii preiau garanția tabletei, dacă nu e specificat altfel în garanție. De ex la unele notebook-uri, acumulatorul are garanție doar 6l. Ce vreau sa zic este ca producătorul schimba acumulatorul dacă are garanție. Acum mai e o chestie, dacă ei ca intermediari au luat tableta mai demult și au vândut-o ție ulterior, e posibil sa fie ieșita din garanție (garanția lor la producător) și atunci da, plătesc ei tot. Din cauza asta noi lucram cu precomenzi și nu cu stocuri active.

Eu am trimis cărucior din Bg în sac negru de naylon.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe socrul meu il externeaza miercuri. Din zisele dr "exista oameni mai bolnavi si dl se simte bine (aka - nu e in coma) si acasa se simte in largul lui".....Tinand cont ca nu mai e deplasabil si ne vom chinui sa il urcam intr-un bloc 2 etaje...in brate nu merge, ca il apesi fara sa vrei pe burta cu lichd....

 

Inteleg perfect si pozitia dr, nu sunt absurda, stiu ca ocupa patul unui om poate mai tanar sau cu sanse mai mari de acum incolo, dar problema e ca fara perfuzii acasa e leguma, acumuleaza lichid si in 2 zile ne intoarcem inapoi in stare grava la spital (stare de inconstienta precoma)...Nicicum nu e bine...Vorba soacra-mii :  "bine ca l-am impartasit" (a venit ieri un preot in spital, altfel nu ar fi reusit)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...