Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Easy, ala a fost un fel de a spune duceti-l sa moara acasa ca acolo e in elementul lui. Vai de capul lor romani chinuiti dupa ce au platit o viata asigurari la stat

Baby, stim, ne-am impacat cu ideea, problema e ca in cateva ore de cand nu mai e pe perfuzii i se deterioreaza starea si noi nu putem sa il tinem acasa in dureri....si atunci facem ture pana la spital....am ajuns sa fie hranit cu cu lingurita si sa il intoarcem pe o parte, ca nu mai are puteri...dar nu ne putem asuma raspunderea ca am putea sa facem ceva pentru el si nu facem, de aceea trebuie sa parcurgem de fiecare data aceiasi pasi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da' ce inaltime ai si cate kg posezi, ca prea te dai rotunda pe aici........ si nu prea-mi vine sa te cred :)))

Ei...mai conteaza?...fara numar...de rotunda sunt rotunda...in fine

Ia ghici ce mananca Deas?...am facut ochii cat cepele ca nu mi-a venit sa cred...piept de pui la cuptor fara nici o garnitura;))...s-o fi saturat de atatea legume;))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu i.am dat morcovel azi. Nu a avut succes precum banana, dar l.a molfait. Inca nu avem scaun de masa, dasa ca o pun in fund in carut (pe care.l acopar cu un cearceaf, si ii pun bucățelele pe o tava. A avut un mic gag, dar a scos imediat bucatica ghiduşă.

Deci voi ati inceput? BLW? [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vreau mancarice de vinete cu dovlecel...... dar nu am facut niciodata...... sa caut o reteta pe la bunica (lui Maddutz) [buca]

Off, tre' sa imi fac timp sa ma ocup de blogul ala (si sa-l "botez", odata cu Didi :)))

Gina, pai ala nu e ghiveci? pana si eu am facut o data (o singura data) ghiveci :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei...mai conteaza?...fara numar...de rotunda sunt rotunda...in fine

Daca vrei sa te credem.......... pozeee. Poze din fata, din profil, poze la cantar........... altfel esti pe lista lui Maddutz [soricel]

Ia ghici ce mananca Deas?...am facut ochii cat cepele ca nu mi-a venit sa cred...piept de pui la cuptor fara nici o garnitura;))...s-o fi saturat de atatea legume;))

He he, asa trag si eu sperante cu Mihai ca o sa manance de toate intr-o buna zi........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, pai ala nu e ghiveci? pana si eu am facut o data (o singura data) ghiveci :))))

Asa? Gatesti pe ascuns? [soricel]

Si mai indraznesti sa ma trimiti pe mine la masterchef? [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

Ce vreau eu nu e ghiveci, in ala se (mai) pune fasole, morcov, conopida si numaistiu ce.

Eu vreau mancarica, am gasit o reteta faina, cu usturoi si patrunjel la final, suna bine.

Problema e ca trebuie sa inventez ceva de rezerva pentru mr. Sclifosici [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, v-ați gândit la varianta unei case de bătrâni private? Au asistenta nonstop acolo, acces rapid la medic, mâncare de regim, etc

Arrya, cand era intreg / constient nu ar fi acceptat (oricum soacra-mea are grija de el) iar acum e mult prea tarziu, e un muribund....doar ca e o situatie ingrata si pentru el si pentru noi....nu e o solutie in cazul nostru...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa te credem.......... pozeee. Poze din fata, din profil, poze la cantar........... altfel esti pe lista lui Maddutz [soricel]

 

He he, asa trag si eu sperante cu Mihai ca o sa manance de toate intr-o buna zi........

Sunt depaaaaaaaaaaaaaarte de a intra pe lista.....

Las ca o sa manance cand o sa vrea....apropo...a mai avut frisoane?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...