Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor!

Easy daca e asa lungana fotomoodel o face mama.

Julia si pe mine ma pupa Sara la fel si mai scoate si limbuta cateodata sa ma linga pe fata..parca e un catelus.

De cateva zile a invatat sa zica "mama", dar asa clar zice... De obicei cum plec de langa ea intinde manutele si incepe sa se mataie si sa zica mamaaaa...ma topesc instant si asa ma fraiereste si o iau in brate si o pupacesc si ea rade toata. S-a facut o smechera

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika si Aida, v-am admirat pozele, sunteti niste frumosi!

 

Baby, spor la invatat!

 

Julia, bafta cu diversificarea. Eu stau pana la 6 luni. I-am dat deocamdata sa linga mar, pepene si piersica.

 

Am fost si noi la pediatru, facut vaccinul Rotarix. Iar a dormit bebe pe el, s-a chinuit tanti doctor o gramada sa i-l dea...

 

Am discutat despre diversificare si, surpriza! Nu e impotriva autodiversificarii! A zis doar ca ea recomanda dupa 8 luni, ca sa poata mesteca ceva. Cred ca o sa fac ceva combinat primele 2 luni, pe schema ei, la care adaug bucatele. Inca o treaba obteresanta: mi-a zis ca pana la 8 luni trebuie musai introdus glutenul (acest mare bau-bau), altfel creste riscul de intolerante si alergii...

 

Bebe are 8,5 kg, a luat doar 400 de grame de luna trecuta, dar cica e super bine asa. 69 cm, in crestere cu 3.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ala nu era ghiveci, era mancarica pe care vreau eu sa o fac. Dar ii putem spune (si) ghiveci [:-)))]

Cimbru eu pun mai mult la fasole/linte, am eu o vorba (pe care i-o spun sotului, ca el vrea fasole :))))): fasolea fara cimbru e ca sexul fara preludiu [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Pentru mine ala e ghiveci....oare sotul meu de ce  pune atata cimbru? :))) in loc de preludiu ?))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca e mai bine [pup]

Deci chiar vrei sa iti spun?...stai jos si ia un pahar cu apa langa tine...1,74 si 90 kg...balena esuata pe tarm...

Deci mi-aducem aminte aproximativ....la dimensiunile astea ai un BMI de 29.7 (esti supraponderala, nu obeza), esti extraodrinar de tanara si ai toate sansele sa ajungi si tu fotomodel la cat esti de frumoasa

 

Eu (si Maddutz) am plecat de la un BMI de aproape 33 (ceea ce este imens), eu acum am 30.4, inca sutn in categoria I de obezitate....greutatea asta o am de o luna de zile...:(((

 

Mai am de dat jos 1.5 kg ca sa ajung ca tine (supraponderala 29.7 BMI)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...