Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Andra, Poca, faceti-le cunostinta sa isi ia chirie unul cu celalalt...si cu ce prietene vor ei...

Stati amandoua la Londra, nu?

Ce zici, Andra? Îl dau la promoție, cu pat cu tot (by the way, încă nu ne-a zis ce face cu el când pleacă, aici nu poți să îl lași la ghenă iar primăria îl ridică contra cost- bănuiesc că ni-l lasă pe cap când se duce).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu știu cum e la voi, dar noi i-am spus din start că poate sta până vin eu cu copiii și atât. Și a fost de acord. Sper să nu ajung să îmi scot gheruţele.

La noi, sotul il tine pe aici ca ii e teama ca o sa ma manance bau-bau noaptea (sotul lucreaza doar noaptea) si sa nu raman eu singura in caz ca se intampla cv noaptea si nu poate el veni...dar uneori m-as lipsi

Sper sa isi gaseasca dl cumnatel al tau cat mai repede chirie:)...esti periculoasa cand scoti gherutele? [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici, Andra? Îl dau la promoție, cu pat cu tot (by the way, încă nu ne-a zis ce face cu el când pleacă, aici nu poți să îl lași la ghenă iar primăria îl ridică contra cost- bănuiesc că ni-l lasă pe cap când se duce).

Daca ar fi dupa mine, diseara i-as muta impreuna, dar nu decid eu...patul,doneaza-l la cei de la british heart, nu stiu daca nu vin ei gratuit si il ridica... la noi primaria ridica toate prostiile gratuit (sau il lasi undeva in zona newham :D)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..... E clar.... Englezoaicele au probleme cu soacrele si cumnatii.... Andra, ai 2 flacai de incredere cu tine....nu iti mai trebuie paznic... Poca, fa urat pana nu se obisnuieste cu ideeaca poate ramane

[:-)))] [:-)))] [:-)))] Poca, daca iti reuseste faza cu cumnatelul, te invit si pe la mine...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] Poca, daca iti reuseste faza cu cumnatelul, te invit si pe la mine...

Nu mă îndoiesc că pleacă, problema e când și cum. Noi am mai trecut prin treaba asta cu el încă o dată în Sofia. Atâta s-a moșmondit până a trebuit să îi găsească soțul chirie, ba i-a și mutat bagajul. Bănuiesc că acuma așteaptă același lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra a povestit odata ca e inalta...daca imi aduc bine aminte are vreo 1.72-1.75 si 87 kg....Andra, gresesc? atunci am calculat ca avea BMI mai mic decat mine si Maddutz...Maddutz, ai zis ca ai mai slabit si tu, nu?

mda...de la 84 la 82! [pk]

...ma rog, azi 83. dupa scaparile din weekend [smulgpar] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...