Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La farmacie, hmmm, nu am incercat. Or avea? Acum sa dau pe google translate sa vad cu se spune in daneza la bicarbonat de sodiu :).

Vb daneza? Ca pe site-ul asta scrie cv, dar imi rup limba, iar neuronul s-a incalcit [soricel] http://naturalliving.livejournal.com/5407958.html

Google translate imi da cv erori....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani Ana Maria, Yanis, Zoard si noua!

 

Neata. La multi ani bebeloilor. New, unde-i casa bio asta? Monica am mai spus. Nu vreau sa arat bine pt csabi ci pt mne si copii. Si vreau sa fiu sanatoasa. Csabi a coborat mult pe lista mea de prioritati.

pe Republicii la inceput, pe partea stanga cum urci intr-un gang

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne, fetelor, cat de rau a putut sa imi fie noaptea trecuta :(. Pe seara am inceput sa imi "simt" gatul si am zis ca racesc. Am luat vitamina c, ceai, lamaie, infofoleala dupa baie fierbinte, dar sa ma incalzesc, ioc. Pe la 3 m-am trezit in chinuri, ma durea capul infiorator, si dintii, si spatele, si munschii de pe solduri, oase, ce-or fi fost. Am zis ca mor.

 

La 6 i-am dat sa pape lui Bubu si am adormit pana la 8. La trezire, la fel, durere groaznica de cap. Am luat un Nurofen raceala si gripa si in juma' de ora eram ca noua. Ce-o fi fost? Dupa simptome puteam jura ca e gripa.

 

Asta mic e ok, vad, ii mai gasesc mucisori intr-o nara de cateva zile, dar sper sa fie ok, maine avem si vaccin, sper sa nu ne amane...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...