Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poca pai si din ce traieste?Sau lucreaza?

Si eu ma plang de cumnat.

Lucrează. Acolo unde e soțul. Când are nevoie de bani. Adică 2-3 săptămâni da, după își ia o pauză de o săptămână-două și tot așa.

Hai că v-am bătut destul la cap :)

Acuma ziceți-mi cum să îl culc pe Andrei care e treaz de la 9:30 :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Eu am avut azi accident, ma intorceam acasa de la aeroport ( iarasi e plecat al meu toata sapt) si intr-un sens giratoriu in care aveam prioritate a intrat unul in mine, nu s-a oprit sa cedeze. Petru cu mine in masina. ...noroc ca n-a fost f mare impactul ( da suficient cat sa indoaie aripa). Bine macar ca eram cu masina de serviciu a sotului si are casco, altfel cine stie cat mai umblam si dupa asigurari. ...

 

Multumesc de ideile cu numele - am ales pana la urma retete pentru weekend. Nu e cel msi creativ, da toate numele simpatice erau luate...si din moment ce oricum nu caut faima cu el, nu prea conteaza cum il cheama. Am si postat prima reteta :) am senzatia ca o sa fac mai des de mancare, ceea ce nu e foarte rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acuma ziceți-mi cum să îl culc pe Andrei care e treaz de la 9:30 :)

Adica de azi dimineata el nu a mai dormit deloc? [fal]

Sau a mai atipit sferturi de ora? E marait?

 

Salutare. Eu am avut azi accident,

Doamne fereste!!! [fri]

Asta e cel mai mare pericol pe strazile noastre: soferi neatenti/idioti [smulgpar]

Slava Domnului ca ati scapat teferi [pup]

 

Pune si tu linkul la blog (nu mai stiu daca l-ai mai pus ori ai zis pe ce platforma il faci).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi vezi sa nu te puna aia la plata daca folosesti casco. Masina a fost condusa in interes personal si de catre o persoana neautorizata.

Si eu ma gandeam la asta da cred ca e ok, ca ma ibtorceam de la aeroport unde mi-am lasat sotul. Fiind sotia stiu ca am dreptul sa-I conduc masina de firma in conditii speciale...bibe ca l-am dus eu si nu tata.

 

Amaratul care a intrat in mine a fost neatent...era fiert saracu, mai ales cand m-a vazut si cu copil in nadina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...