Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

frumosi Calin si Vladut

n-am apucat sa vad pozele cu minipletosul nudist :(

 

eu dupa concediu m-am ales cu doua achizitii noi: 1. am invatat sa mananc cu copilul in brate 2. am invatat sa alaptez intinsa pe o parte de la sanul opus (stau pe burta la un unghi de 45 grade)

 

didi, bine ca sunteti bine. Tabla se repara, sanatatea mai greu.

Astept cu interes si alte postari pe blog. Si eu tot asta fac - retete testate. Nu inventez nimic, doar imbunatatesc. Si chiar daca am impresia ca am o reteta inedita, sigur a mai facut-o cineva inainte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andika, Aida - superbi pruncii, se vede ca vor fi mari sportivi, indragostiti de inot....Aida - nu stiu ce pui in laptele tau, dar Calinosul e bun de lupte :-) NU s-ar zice ca se trage din niste parinti asa silfizi ca voi :))

 

Alex, la multi ani pt AC! Sa fie sanatos, fericit si sa scape de toate problemele care acum te impiedica sa te bucuri total de perioada asta!!

 

Andika, ne-a fost dor de tine...si patania cu Z care v-a lasat sa dormiti singuri ca 2 porumbei in ritm de rock :))))) dementiala ..

 

Arrya, Doamne prin ce mai trebuie sa treceti si voi....recunosc ca de cumnatul cu probleme uitasem...Sa fii puternica sa va descurcati in toate!

ai facut o postare speciala pt toate fetele cu A? sau le iei alfabetic?

 

fructele nu ingrasa, dar trebuie mancate separat de alte alimente. Mai bine inlocuiesti zaharina cu indulcitori naturali.

 

Vreau mancarice de vinete cu dovlecel...... dar nu am facut niciodata...... sa caut o reteta pe la bunica (lui Maddutz) [buca]

Off, tre' sa imi fac timp sa ma ocup de blogul ala (si sa-l "botez", odata cu Didi :)))

am facut  azi un ghiveci cu: vinete. dovlecel, ardei, morcov, telina, patrunjel, ceapa, usturoi, ciuperci + suc de rosii proaspat + parmezan. A fost apreciat si de carnivori :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioo sa fie sănătos micul creștin! :)

 

Mi-am amintit! Si C ma pupa, si sigur nu e foame pt ca de multe ori o face cand are "ghiozdanul" plin. Si se amuza f tare si daca ne vede pe mine si pe sot pupacindu-ne, iar noi ca sa-i facem pe plac scoatem numai sunete de tzocait :))

 

Eu când mi-e omu' acasa abia mai apuc sa stau pe la laptop/tableta, in loc sa fie invers. Dacă e acasa ba iesim la plimbare, ba la cumpărături, ba fac de mâncare si el sta cu Micu', parcă-s mai obosita cu toate ca ar trebui sa fiu odihnita ca are cine sta cu baiatul. Oricum sunt happy ca are concediu pana pe la mijlocul lui septembrie :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.carrefour-online.ro/nestle poate va intereseaza [:)] un steamer gratuit pentru produse Nestle de 50Ron.

 

ce de baieti frumosi am vazut!!! (si niste mamici fotomodele  [:)] )

 

vioo - sa-ti traiasca micul crestin!

 

didi - bine ca n-a fost mai grav!

 

poca - fata mea n-a acceptat morcovul si nici cartoful la inceputul diversificarii, dar i-a placut foarte tare cartoful dulce.

 

alex - noi folosim pentru tot felul de bubite (chiar si cosuri la astia mai mari) sapun de Alep.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...