Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy http://www.carrefour-online.ro/nestle

Ce "uita" sa spuna e ca trebuie sa comanzi de fapt in valoare de 150 lei [batcap]  si, cel mai probabil, dupa ce ai facut comanda si iti vine pachetul la usa, iti spun: stiti, ne pare rau, oferta a fost in limita stocului si stocul tocmai s-a epuizat cu primele trei comenzi.

Eu am "informatia" [:)] de pe un alt grup si 2 persoane de acolo au comandat si primit deja , inclusiv steamer-ul... acuma daca o mai fi ramas doar unul (din cele 3 [:-)))] ) n-am de unde sa stiu, dar mi s-a parut o oferta destul de ok, chiar daca trebuie sa platesti minim 165lei (150lei produse+15lei transport). 

 

Sapun de Alep am luat de pe organix.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, si maria are o pasiune pentru tot ce inseamna tehnologie: telecomanda, telefon, laptop [batcap]

Daca e in pat langa mine si iau laptopul in poala, il impinge cu piciorusele, trage de cablu........ parca ar spune: lasa forumul, hai sa ne jucam [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Tocmai am sunat eu la cei de la carrefour, si au  zis ca suplimenteaza stocul de steamere, si ca daca acesta se adauga automat la sfarsitul comenzii cica sigur il primesti. Daca nu apare pe comanda, atunci s-a epuizat stocul.

Abia apoi am vazut ca livreaza doar in zona Bucurestiului, chiar cand ma pregateam sa-mi fac de cap printree "raioane" [mariaj] . Steamer-ul era perfect acum ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare de ce nu te inteleg? e prea devreme?

[batcap]

hihhi....eu incercam sa mediez / domolesc aici un potential conflict (sau sambure de scandal) si tu ai venit ca o floricica si te-ai referit doar la niste postari pozitive....si de aia imi venea sa te pup..ca ai venit ZEN [jamaica]  [flirty]  [fluturas]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...