Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Eu am "informatia" [:)] de pe un alt grup si 2 persoane de acolo au comandat si primit deja , inclusiv steamer-ul... acuma daca o mai fi ramas doar unul (din cele 3 [:-)))] ) n-am de unde sa stiu, dar mi s-a parut o oferta destul de ok, chiar daca trebuie sa platesti minim 165lei (150lei produse+15lei transport). 

 

Sapun de Alep am luat de pe organix.

atunci bafta la cumparaturi :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Easy, esti de garda sau la job?

La serviciu si de la 4 la 10 seara la spital...Ma asteptam sa mi se para mai greu, dar vad ca m-am adaptat....insa nu imi plac mirosurile si mizeria in general - banci rupte, nematurat...apropo, la Polizu era lux fata de ce e aici...Plus ca pacientii se uita toti la Antena 3 hipnotizati....si ei sunt multi, iar eu sunt singura......dar ca sa treaca timpul fac si politica...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, Easy, cum sa ma duc, am dat reject frumos, ce era sa fac? Doar unii au acceptat niste discutii, poate iese un project based, ceva... Oricat de mult mi-as dori sa ma intorc in activitate si totodata si niste finante serioase in plus, puiul are doar 5 luni, si perioada asta nu se intoarce niciodata. Asa ca, la loc comanda, deocamdata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy si eu te iubesc :)). Problema e alta. M-am izbit in practica de cateva ori de problema respectiva. Ba in timpul avocaturii am si aparat doi cu aceeasi problema asa ca am vrut s-o avertizez despre ce se poate intamla si care depinde de clauzele contractului de munca si de conditiile in care i-a fost incredintata masina. Binenteles ca o sa plateasca casco. Eu vorbeam despre posibilutatea tragerii la raspundere disciplinara si la obligarea la plata de daune-interese, in cazul in care in contract nu exista o clauza ca masina poate fi condusa si de sotie. Dar promit ca nu ma mai bag niciodata in sfaturi juridice pt ca vad ca mi-am pierdut vremea degeaba prin scoli si sali de tribunal si mi-am nenrocit degeaba ochii prin carti pt ca toti ceilalti stiu mai bne.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La serviciu si de la 4 la 10 seara la spital...Ma asteptam sa mi se para mai greu, dar vad ca m-am adaptat....insa nu imi plac mirosurile si mizeria in general - banci rupte, nematurat...apropo, la Polizu era lux fata de ce e aici...Plus ca pacientii se uita toti la Antena 3 hipnotizati....si ei sunt multi, iar eu sunt singura......dar ca sa treaca timpul fac si politica...

De-ar fi Romania doar asta as pleca maine fara un regret

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...