Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu vreau sa plec, dar as vrea sa-i pot trimite in Siberia pe aia care merita si sa avem si noi o tara curata, cu oameni adevarati (utopic, nu?).

Pai de aia i-am zis lui Baby sa puna burta pe carte pt magistratura, nu mi-e frica, o sa ii execute pe toti [:-)))]  [:-)))] Se va umple Siberia de noi :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, stii care e temerea mea? Ca iau aparatul, il folosesc de doua ori si apoi il pun in dulap, la colectie [batcap]

Sau, cine stie, o sa ne placa si-l folosim mereu.

Steamerul Mariei oricum are capacitate mica, nu pot gati pentru toti..........

Creste Colectia si macar nu mai dai banii pe altul de nou ca sa il testezi..si daca tot poti folosi si produsele alea....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eh, Easy, cum sa ma duc, am dat reject frumos, ce era sa fac? Doar unii au acceptat niste discutii, poate iese un project based, ceva... Oricat de mult mi-as dori sa ma intorc in activitate si totodata si niste finante serioase in plus, puiul are doar 5 luni, si perioada asta nu se intoarce niciodata. Asa ca, la loc comanda, deocamdata.

Eu m-as fi dus, macar sa testez piata...pentru ca

1) nu stii daca treci de interviu

2) te pune sa completezi de cand esti disponibil

3) daca poti sa obtii ceva project based (poate in discutie se razgnadesc, desi initial nu era disponibila optiunea, la telefon inainte sa te cunoasca pot sa dea usor reject)

4) oferta poate e tentanta si merita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum spuneam, romanul e nascut atotstiutor. Da-l la dracu pe ala de a pierdut ani prin scoli, practica si tone de carti de specialitate. Tot prost e si habar n-are. Noi stim mai bine. Subiect inchis.

 

Baby este ceva de groaza... trebuie sa te mai relaxezi un pic. Nu mai stiu cine a zis de casco, da in nici un caz n-a zis-o cu rea intentie. Da tu ai momente in care parca sari sa musti, numai pt ca ti se pare tie nu stiu cum tonul sau cuvintele...dupa care te calmezi iarasi. Relax....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...