Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, pe amazon cred ca sunt mai sigure. Mai ales daca este comanda fulfill by amazon. Inseamna ca e seller verificat. Am cautat si eu , oricum vreau sa-mi iau mai multe de pe amazon (saci de dormit bebe, scaun de mașină, manduca cred) si cred ca o sa-mi iau si săpunul asta pt AC.

ms [soricel]...apropo, ai gasit bicarbonat? Ca am dat peste el pe amazon;))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti draguta [pup]

Deci tu cu sponsorizarea, Bujor cu proiectul........... sa o puneti in mijlocul curtii, sa ma uit la......... mine cand stau in leagan [:-)))] [:-)))]

Adevarul e ca uneori mi se increteste parul si si niveleaza creierul, dar, vorba sora-mi; sunt ai mei :)

Si eu ii dau replica: dar si cand or creste si am doua mandreti langa mine...... gerovital pur, vorba lui Maddutz [il] [il] [il]

Nu știu de gerovital, da' s-ar putea să fie dieta ideală :) Se dimineață și până acum am apucat să mănânc macaroanele rămase de Ana Maria la prânz, și astea în picioare și cu Andrei smiorcăit in wrap. Acum au adormit, dar unul e cu ţâţa în gura, cealaltă doarme pe mâna mea, deci...cred că voi dormi și eu :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)). Nu stiu ce s-a inteles dar ma refer ca si eu si dl. Sot, ne luam pozitiile standard, cand facem o poza. Fiecare cu pozitia lui :).

 

Am uitat de bicarbonat :). Dar cred ca e mai ieftin la supermarket, daca il gasesc.

Alex, am glumit:)..sper ca nu te-ai suparat...sunt convinsa ca din orice pozitie sunteti la fel de frumosi:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andra, știu ca glumeai si normal ca nu m-am suparat. Doar am vrut sa precizez.

Nu fi asa sigura, daca nu-mi iau pozitia care trebuie, ies oribiiiil!

Alex, eu pana la varsta asta nu am gasit pozitia care trebuie sa ies si eu fotogenica in vreo poza..am tot timpul un zambet crispat sau sunt incruntata si mi se vad toate defectele...(nu vi le zic, ca apoi le vedeti si voi)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...