Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Gata si mancarica, si pozele........ trebuie sa pun reteta pe blog.

Cam enervant blogul asta, ma obliga sa lucrez asa cum ii place sotului: pregatite toate dinainte, aliniate frumos pe farfurii........ eu le pregateam pe masura ce aveam nevoie sa le pun in oala [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce manancsi eu azi? Am pui, rosii, cartofi, ceapa, usturoi,, ardei gras, branza... ufff, oare de ce nu exista o aplicație in care sa introduci toate ingredientele pe care le ai in casa, iar apoi sa ordonezi retele de la cea mai gustoasa la cea mai negustoasa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze...cica e facut din ingrediente 100% natural si e bun pt iritatii...pe aici s-a tot vorbit si credeam ca il folosesti si tu pentru Andrei

Nu, pentru el folosesc produse recomandate de dermatolog, am avut o tentativă de abatere când l-a făcut cu unt de shea și s-a iritat de numa. După mam făcut eu și vreo două zile m-a mâncat pielea îngrozitor. De atunci nu mai fac experimente.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mmmm, pui la cuptor cu rosii, masline si vin, cu garnitura de dovlecei la gratar...

Ma duc sa.mi pun pofta.n cui

Pui la cuptor cu garnitura de cartofi si cateva fasii de ardei (daca vrei, si ceapa, dar eu nu pun), stropit cu vin, iar la final cativa catei de usturoi tocati, pentru savoare [soricel]

 

Ce mancarica?

Si mie imi placw sa le am pe toate pregati dinainte, insa pierd prea mult timp asa.

De vinete cu dovlecei si morcov [pk]

 

Gina, ia sa ne dai tu adresa blogului ca sa am si eu la ce sa visez...

Andra, e in fasa blogul meu, stai sa am si eu macar 2-3 retete pe el [batcap]

Didi m-a facut sa-l creez, ca in proiect era de multa vreme............ si statea acolo bine mersi :))))

 

Sau vino tu si stai cu M&M, sa pot eu sa scriu [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...