Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Ms fete.Suntem mari.5 luni.

Maddutz a luat in ultima sapt 300 grame cum a luat in prima luna.

Pana acum lua 500 pe luna.

Dar nu inteleg cum.E adevarat ca a mancat si noaptea cateva zile.Dar vreau sa zic ca nu i.am bagat lp desi ma gandeam.

Stiti ca pediatra ne stresa ca nu a luat bine cumulat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina, II-ai mai dat zinnat? Vlad atat de urqt a reactionat la el ca timp de 2 ani nu I-am mai dat antibiotic de teama.

Da, Suzie, dar protesteaza de fiecare data.

Cand a mai luat (tot pentru rosu-n gat, in martie), il accepta, se mai stramba, dar il lua. Ei, acum plange, tine gura inchisa, abia abia i-l dau, de fiecare data cu scandal mare.

Am zis ca macar 3 zile sa-l ia, ca altfel degeaba, plus ca, daca nu ii trece, va avea nevoie de ceva mai tare si nu vreau.

 

Acum imi scoate peri albi cu mancarea........ ce e el sclifosit, dar acum, cu durerea in gat............ efectiv traieste cu aer.

Adica dimineata papa cereale cu lapte (altceva nu vrea), dar la pranz si seara......... nici sa nu auda de mancare gatita, fac degeaba, adica nu, ca rasfat pisica.

 

Legat de aspirator: si eu am un Karcher (achizitia sotului, eu nu am vrut), dar nu prea il folosesc, pentru ca e mare.

Cel mai la indemana imi este un no name de la Domo (Westwood), luat acum 5 ani si care inca mai e bun, desi sotul l-a bagat pe santier, la prafuri, ca era hotarat sa-l caseze.

Bietul de el a rezistat si inca mai traieste.

Imi place ca e mic si are putere mare de aspirare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...