Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cum spuneam, romanul e nascut atotstiutor. Da-l la dracu pe ala de a pierdut ani prin scoli, practica si tone de carti de specialitate. Tot prost e si habar n-are. Noi stim mai bine. Subiect inchis.

Baby, daca la mine faci referire iti spun doar ca vorbesc din proprie experienta si nu din experienta altora. Nu cred ca iti trebuie facultate ci doar sa ai masina ca sa ai habar despre casco si rca-uri. Nu cred ca am scris ceva pe forum ca apoi sa imi retrag spusele sau sa fiu corectata, povestesc sau sfatuiesc mamicile doar cand sigura pe informatia pe care o detin...Cu asta am incheiat discutia si probabil orice sfat/referire juridica pe acest forum.

 

PS: Esti sigura ca la tablea trebuie inlocuit acumulatorul? Poate omul la din service stie ceva daca tot lucreaza acolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca omul de la service stia ceva nu o trimiteam a treia oara consecutiv pt aceeasi defectiune. Despre celalat subiect nu mai discut pt ca vad ca esti toba de carte si experienta juridica iar eu sunt habarnista. Si daca ti-ai fi dat jos aroganta de pe ochi ai fi vazut ca eu vorbeam despre firma si nu despre casco. Subiect incheiat. Nu ma tine sa ma iau in clanta cu o somutate multilateral dezvoltata. Ma inhib, in micimea mea intelectuala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No fete haideti sa va spun ceva. Pe mine incepe sa ma depaseasca forumul asta. Prea multe minti luminate si incep sa nu mai fac fata. Cu cateva vorbesc deja la telefon si sper sa continuam. Altele, daca vor sa stie ce mai fac si n-au nr meu pot sa-l ceara de la cele care-l au. In momentul in care o sa am posibilitatea, o sa-mi inchid contul. Noapte buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut pui cu rosii la cuptor, in care am pus 3 capatani mari de usturoi. Care vrea un pupic ;)?

Exact asta am facut eu, dar pe hot pan. Desigur dupa ce am citit ce ati scris voi despre puiul cu usturoi. Dupa mine usturoiul e cel mai bun condiment ever. Dar sa fie din ala de tara, nu din ala chinezesc de apa. 

Chiar, Alex la reteta aia de la lena, ce recomanzi, vin alb sau coniac la pui? Cred ca o sa i-l fac sotului sambata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...