Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

http://www.lalena.ro/552-reteta-Pui-cu-40-de-catei-de-usturoi-Poulet-aux-40-gousses-dail.html

 

Cred ca o sa-l fac si eu zilele astea. Dsr aici nu au decat usturoi chinezesc si e foarte scump. 40 de catei...e ceva :/.

Multumesc :)

Hai, ca poti folosi si chinezesc, 40 de catei cred ca i scoti din 4-5 capatani de usturoi, oricum asta chinezesc este foarte mare.

 

nu prea, ca mi-e lene:))) mi-a iesit asa de tarziu alaptatul exclusiv, ca parca as mai profita de comoditatea pe care o ofera.

dar citesc despre blw, si mi-am ales scaunul de masa. daca asta e pregatire, atunci ma pregatesc:)

oricum in weekend iara o stergem o saptamana. sper sa termin cartea si sa ma hotarasc ce metoda aleg si cand ne intoarcem ma apuc.

Sigur ca inseamna pregatire, te documentezi serios [pk]

Plimbaretilor.......... unde o stergeti acum? Daca nu e secret, desigur.........

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

juli, voi va beleweliti asa-i? zi-mi ca nu e de speriat:)))

Nu e deloc de speriat. E chiar funny. Iti las nr meu in pm ca sa.ti spun pas cu pas.

Si eu am jrmarit semnele, si nu m.am inselat. Mie imi era frica rau de fructele si legumele crude, dar azi a şutit o para, pe care a MANCAT-O! Si era din aia tare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...