Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Of da, Suzie, virozele astea....si mie mi-e groaza de ele [fri]

Andi, Gyula pare destinatia mea de vis: liniste, flori si pensionari [pk] . M-as descurca cu engleza acolo? ca eu, in afara de cozonac(kozonom) si igen nu stiu niciun cuvant in maghiara, desi am fost de multe ori in Ungaria si mi-a placut taaare mult, m-am indragostit iremediabil de Budapesta [pk]  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nahhh... Cat am vrut sa se intoarca si acum a plecat singura....

 

Baby, nu iti contesta nimeni studiile, dar nu sunt relevante in cazul de fata....sper sa reusesti la un moment dat sa intelegi ca nu avem nimic decimpartit aici, nu fura nimeni coronita nimanui, nu primim bursa , nici salariu, ci doar schimbam opinii si impresii. Putem sa coexistam daca toate si fiecare ne propunem sa fim tolerante...pana la indiferenta uneori.

 

Andra, exagerezi cu cerutul scuzelor, fiecare face ce considera potrivit pentru el/ea...si se poate reintoarce cand considera ca ii lipsim/ daca ii lipsim.

 

As vrea sa spun mai multe, dar nu are sens. Eu prefer sa cred ca fiecare dintre noi trecem prin momente de slabiciune la un moment dat si sta in puterea si constiinta noastra sa ne revenim. Metoda din pacate nu e trecuta in carti, sau in special nu in cele de drept.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of da, Suzie, virozele astea....si mie mi-e groaza de ele [fri]

Andi, Gyula pare destinatia mea de vis: liniste, flori si pensionari [pk] . M-as descurca cu engleza acolo? ca eu, in afara de cozonac(kozonom) si igen nu stiu niciun cuvant in maghiara, desi am fost de multe ori in Ungaria si mi-a placut taaare mult, m-am indragostit iremediabil de Budapesta [pk] [pk]

Hihihi, eu am invatat de la niste colege unguroaice sa injur:)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu, dar am luat steamerul si blenderul de la Philips (sper sa merite banii)

Tefalul e la o promotie pe Carrefour online, dar se pare ca e valabil doar pentru capitala si imprejurimi.

Comanzi produse de 150 lei, din care de 50 lei anumite produse din gama Nestle si-l primesti cadou.

http://www.tefal.ro/All+Products/Cooking+appliances/Steamers/Products/STEAM+LIGHT/STEAM+LIGHT.htm

asta???

sau stiti altul bun?

ala philips nu e ok, ca nu o sa blenduiesc, si in ala am  vazut ca se pun bucatile mai mici. si nici nu incap multe. eu sper sa ma apuc si eu de mancat chesii aburite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, acest forum este unul public, liber la discutii. daca tu esti toba de informatii juridice probabil sa stiai asta si nu te enervezi la fiecare discutie mai aprinsa si pleci. Daca nu iti convine ce scriu sari peste postarile mele...e foarte simplu.

Ihiiiiiim.... Like like like... Un pic de respect si iubire ... O reteta simpla

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, e decizia ta daca vrei sa pleci. Eu te sfatuiesc sa te mai gândești. Tu ai "rolul" tau aici, asa cum fiecare dintre noi am contribuit la formarea acestui grup, dupa parerea mea, minunat. Si ce daca ne mai contrazicem, ne mai suparam, ne trece, asa e intr-o familie.

Daca nu te răzgândești, atunci sper sa mai vorbim macar pe fb.

 

Ema, sa ne mai scrii, ne-ai lipsit :*.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...