Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Of da, Suzie, virozele astea....si mie mi-e groaza de ele [fri]

Andi, Gyula pare destinatia mea de vis: liniste, flori si pensionari [pk] . M-as descurca cu engleza acolo? ca eu, in afara de cozonac(kozonom) si igen nu stiu niciun cuvant in maghiara, desi am fost de multe ori in Ungaria si mi-a placut taaare mult, m-am indragostit iremediabil de Budapesta [pk]  [pk]

sigur te descurci. e un orasel prietenos, si multi traiesc din turism, ca e vizitat pt apele termale. si sunt si multi romani, fiind aproape de granita, in weekend e plin de oradeni, aradeni si timisoreni. mie nu-mi place in weekend acolo, se schimba atmosfera un pic, apar mancatorii de seminte si galagia. sper sa nu se supere nimeni, dar no...asta e.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

http://www.tefal.ro/All+Products/Cooking+appliances/Steamers/Products/STEAM+LIGHT/STEAM+LIGHT.htm

asta???

sau stiti altul bun?

ala philips nu e ok, ca nu o sa blenduiesc, si in ala am  vazut ca se pun bucatile mai mici. si nici nu incap multe. eu sper sa ma apuc si eu de mancat chesii aburite.

Nu-l mai gasesc pe site.

Philipsul este doar pentru copii, nu poti face pentru toata familia la el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, eu si Alex ( si un pic Julia) cand auzim despre depresii suntem cu urechile ciulite...imi pare rau ca e asa... Probabil se simte singura? Are cumva sot mama ta ( adica un partener-tatal tau sau altcineva) sau dat fiind ca ti si sora ta sunteti plecate se simte depasita putin de situatie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sigur te descurci. e un orasel prietenos, si multi traiesc din turism, ca e vizitat pt apele termale. si sunt si multi romani, fiind aproape de granita, in weekend e plin de oradeni, aradeni si timisoreni. mie nu-mi place in weekend acolo, se schimba atmosfera un pic, apar mancatorii de seminte si galagia. sper sa nu se supere nimeni, dar no...asta e.

Ca si peste tot unde ajung romanii culti;))...mie daca mi-e dor de ro...sun la consulat pentru niste informatii...intr-un minut sunt troaca de porci si imi trece dorul;))...bine ca mi-am amintit ca am drum pana la ei:((((( Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Easy, nu e vorba de exagerat cu scuzele, dar mai stiu eu ce vorbesc pe aici si poate deranjeaza....si nu e neaparat pentru ca e vb de baby...pe oricare daca v-as deranja... mi-as cere scuze si as da un pas in spate, doar ca sa fie ok pt toate...

Si eu mi-as cere scuze daca as considera ca am gresit, dar asa, just in case.... Sunt prea inteleapta :)))) ( a se citi batrana, dar am zus ca gandesc si vorbesc pozitiv)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema, eu si Alex ( si un pic Julia) cand auzim despre depresii suntem cu urechile ciulite...imi pare rau ca e asa... Probabil se simte singura? Are cumva sot mama ta ( adica un partener-tatal tau sau altcineva) sau dat fiind ca ti si sora ta sunteti plecate se simte depasita putin de situatie?

Si eu am vrut sa intreb, dar ma straduiam sa tac :)

Oare mama ta, Ema, se simte asa si pentru ca e singura?

Of, tare greu trebuie sa-ti (sa-i) fie............

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...