Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Acum a adormit dupa 1000 de ture pat-leagan, pus pe picioare, la san, in pat mangaiata si cu tzitzi.

Cand va fi adolescenta si va vrea sa doarmă pana la 3 dupa amiaza, o sa am grija sa dau cu apiratorul, sa trantesc oale, sa dau muzica tare exact atunci când îi va fi somnul mai dulce.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!

 

Andika (eu tot in romaneste iti citesc nunele, ca zicea cineva la un mom dar de cum secpronunta pe ungureste), la scaunul ala ma uitam si eu, dar cred ca l am gasit mai ieftin. O sa ma uit cand ma lasa fata sa imi iau si tzatza cu mine, acuma doarne cu ea in gura. Pt steamer si eu ma uitam la un philips, cu 219 ron,a emag. Imi fac lista pe cand imi intra indemnizatia. Dl sot a zis ca deja sunt pe minus, la cate am in plan... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

 

Julia, incearca sa o obosesti mai mult...alearga-o prin pat, faceti gimanstica etc poate pica mai repede.

 

Apropo de asta...Tudor se rostogoleste intr-una...intr-o noapte l-am gasit la picioare..si mi-e groaza ca mergem acasa si avem pat pe mijloc in dormitor. E super activ si cred ca nu m-ar ajuta un baraj din perne sau pilote. Sa-l pun in patut nu prea vrea ca e obositor rau sa ma tot ridic noaptea...

 

Andra, pe cel mare l-as baga in colectivitate fara probleme, dar mi-e groaza de amaratul asta mic ca tot felul de crocobauri o sa aduca acasa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si barbatu e cu semintele...dar in casa. mai avea prostul obicei luat de la frate-so, sa manance in curte, la gratar. si aveam pe jos numai coji, ca cica s biodegradabile. si de fiecare data ii duceam vas unde sa puna cojile. s a dezvatat de mancat afara ca tre sa care vasul cu el.

 

O data am patit o urat de tot cu al meu cumnat. manca in masina, era in dreapta, sotul la volan si eu in spate. la calea ferata opreste barbatu mio sa se qsigure si dl cumnat, venit in vacanta din spania, deschide frumos geamul si arunca pe jos cojile. nu va zic ce de claxoane ne am luat.... m am facut mica in spate sa nu ma recunoasca nimeni....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...