Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum a adormit dupa 1000 de ture pat-leagan, pus pe picioare, la san, in pat mangaiata si cu tzitzi.

Cand va fi adolescenta si va vrea sa doarmă pana la 3 dupa amiaza, o sa am grija sa dau cu apiratorul, sa trantesc oale, sa dau muzica tare exact atunci când îi va fi somnul mai dulce.

Julia, eu cred ca fata ta vrea la club si discoteca....asa sa faci :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata mea, daca are pantalonasi, nu mai trage de picioare, ii plac doar goale...... si mama, ce le mai degusta [copil] [bib]

 

Julia, ma bag si eu ca musca-n lapte (ca, no, fiecare-si creste copiii cum vrea): o sa-ti cam para rau ca ai invatat-o pe picioare [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Gina, asa si al meu cu piciorusele. Doar prin somn se mai trage de ele, daca e îmbrăcat. Cand il iau din pătuț, tot timpul e ud la talpa stanga. Nu stiu ce tot face el acolo...:).

 

Legat de leganat pe picioare, nu mi se pare asa de tragic. Decat sa faci ture cu bebe in brațe, e mai comod asa si cred ca se scapa si mai ușor față de asocierea de san, deget, suzeta.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Andika (eu tot in romaneste iti citesc nunele, ca zicea cineva la un mom dar de cum secpronunta pe ungureste), la scaunul ala ma uitam si eu, dar cred ca l am gasit mai ieftin. O sa ma uit cand ma lasa fata sa imi iau si tzatza cu mine, acuma doarne cu ea in gura. Pt steamer si eu ma uitam la un philips, cu 219 ron,a emag. Imi fac lista pe cand imi intra indemnizatia. Dl sot a zis ca deja sunt pe minus, la cate am in plan... :))

unde l-ai gasit mai ieftin? da-mi si mie linkul:) dilema mea legata de scaunul asta e ca o fi practic asa alb? de frumos e frumos dar toata ziua stau sa-l curat?

si literele A din andika, se citesc asa: iti formezi gura pentru litera O si zici A. iese ceva intre:) seamana mai mult cu ondiko in romaneste:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaaaaaaaa!!!!! Iar nu vrea sa doarmă!!! Cand s.o culca si ea la o ora decenta?

Dar a mea când s-o trezi la o oră decentă????? De Ana Maria vorbesc. La 6:00 e în picioare. În fiecare zi. În plus aseară a insista să doarmă în patul nostru (a tras și o boceală că de ce Andrei poate și ea nu) și nu am putut dormi deloc de înghesuială. Abia aștept să îi vină patul cel nou.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...