Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatza fetelor!

Eu inca mai trag de o cafea. Cand sunt la Bucuresti nu prea mai beau, dar ma  "strica" mama la tara ca mereu ma trage " sa povestim o cafeluta ".

Stefiana e superba cea mica. Pare mult mai mare decat este. E f bine conturata. 

Easy stiu prea bine prin ce treci. De mancat mai poate manca sau se hraneste doar prin perfuzii?

O zi frumoasa va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iooooooooooooooooi! ce dulce e!!!! [il] [il] [il]

ce ochisori rotunzi si mari are! [il]  pe ea nu as rontai-o! as papa-o cu lingurita!...sa o pot savura si sa se termine mai incet... [pk]

Maddutz, chit ca esti vegetariana, te banuiesc de accese de canibalism :))))))))))))))))))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor!

Eu inca mai trag de o cafea. Cand sunt la Bucuresti nu prea mai beau, dar ma  "strica" mama la tara ca mereu ma trage " sa povestim o cafeluta ".

 

Easy stiu prea bine prin ce treci. De mancat mai poate manca sau se hraneste doar prin perfuzii?

O zi frumoasa va doresc!

Eu imi propun sa ma las, dar nu am nicio sansa....cand eram insarcinata insa, de frica sa nu pateasca bbii ceva, ma lasasem...dar si aveam o insomnie crunta, cred ca faceam poc la o gura de cafea...

 

La spital in primele zile nu prea mananca, e aproape in coma (stare de incostienta) probabil ii sunt suficiente perfuziile, dar ieri seara a reusit sa manance jumatate de covrig si branzica perle - acteva lingurite. Acum 3 seri am reusit sa ii dau si o banana mica... Foarte complex sentimentul, sa iti doresti si sa traiasca, dar si sa il ierte Dumnezeu de suferinta...E cum nu se poate mai ingrata situatia.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Avem 2 dinti acum :)

Suzie, am aceeasi problema: bebele topaie prin tot patul noaptea. De 2 ori l-am gasit la picioarele mele, o data manca din ele si a doua oara era periculos de aproape de margine. Asa ca aseara am construit un fort din perne mari de canapea

Stefi, ce bubulina draguta :*

Poca, eu mai dorm dimineata cu amandoi treji

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefiana, ai o fetita superba!

Gina, leganatul pe picioare este o solutie de moment. Cand va veni vremea, voi găsi alta soluție. Oricum, e mult mai bine decat sa fac ture prin casa cu ea in carut. Singura nu poate sa adoarmă, si nici la san n.o mai ia somnul. Treptat le facem pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...