Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ema, multa sanatate mamei

 

stefi, deea, doua domnisoare in toata regula

 

am fost si eu la gyula acum 3 ani! frumos dar cam plictisitor pt nefamilisti si berea de visine e bestiala!

 

da, cele tari le bagi la aburi sau fierte sau la cuptor

 

din cate am citit, cred ca e chiar mai simplu decat cu diversificarea clasica (sau parent-lead-weaning), nu ai reguli, nu trebuie introduse alimentele intr-o anume ordine, nu trebuie sa faci mancare separat, nu trebuie sa faci tot timpul pireuri, nu alergi cu lingurita prin casa, nu faci avioane.. il incluzi si pe el in mesele familiei si il lasi sa fie independent

singurul inconvenient e mizeria

 

aia cum e?

http://girafarafa.ro/xrafa/cd-interactiv/

Sunt niște jocuri foarte faine pentru copii. Educative. Ana Maria le iubește.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gyula. e un orasel mic si frumos in ungaria, aproape de granita. e plin de flori, dar plin plin, de ametesti seara cand iesi la plimbare de la mirosul lor. toata lumea e pe bicicleta, m-am speriat cand am mers la piata si am vazut ce era in fata pietei. mii de biciclete. femei in fuste si cu tocuri, barbati la costum, merg la servici pe biciclete:)

noi mergem in fiecare an o saptamana acolo. e o plictiseala totala, ultimul restaurant inchide la 10 seara. e concediul nostru de odihna, unde chiar ne odihnim. restul de concediu il petrecem in locuri noi, dar saptamana de gyula o avem in fiecare an.

aaaa si ce era mai important, are un strand imens intr-o rezervatie, plin de copaci din aia mari si batrani, are o gramada de bazine inauntru, afara, wellness si mai nou un aquapark(asta nu l-am vazut ca l-au inaugurat anul asta). a mai putin, ca si-a luat pletosu' concediu cand s-a nascut Z, si nu mai are, dar de la anul reintram in normal.

 

ps. si au o bere de visine, de ai tot bea:)

e urmatoarea destinatie.

Andi tot fara supaare cum se poarta cu romaniu?

Ce.am vazut pe net e de vis

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, sunt cu cei mici la bunici la Tg Mures. In week-end mergem la Tm si inca nu m-am hotarat daca il trimit pe V la gradi sau nu...mi-e groaza de viroze si ca il imbolnaveste pe Tudor.

tot d.aia l.am retras eu ps Robi si acasa tot s.a imbolnavit.Acum in sept il dau iar si sper sa fie ok.El vrea sau asa zice Fata pana a fost ok.A racit Robi de 5 ori si eu 1 data de cand s.a nascut si ea a rezistat.Sa dea Dumnezeu sa aiba sistem imunutar bun si sa fie puternica si sanatoasa.

Suzie mie imi place de tine.Baby a exsgerat,ca de obicei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...