Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am si eu o obsesie : house of cards... I-a mai placut cuiva? (Maddutz se apucase dar cred ca a renuntat)... Poti sa te uiti pe calc cat el se uita la dragoni....

mie mi-a placut. foarte mult. mai aveam ceva episoade din seria 2, dar mi s-a stricat laptopul. pe calculatorul asta nu vad bine filmele online. asa ca m-am lasat pagubasa pana imi repar laptopul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se poarta bine monica. traiesc din turism si fiind multi turisti romani, n-au de ales:))) a sunat cam aiurea propozitia anterioara, ia-o in gluma, dar chiar is ok. sunt prietenosi si civilizati, chiar am auzit prin restaurante chelneri stalcind in romaneste, efort (cred eu) laudabil. nu stiu ce patanie ai tu cu ungurii, dar uscaciuni sunt in fiecare natie. prin urmare ti se poate intampla si la gyula ceva ce nu-ti convine. dar per total e ok locul ala, de esti ungur, roman, sas sau mai stiu eu ce. merita vizitat, dar doar daca iti place sa faci nimic. ca nu prea sunt posibilitati de distractie. e chiar numai pentru odihna. nici muzica nu e la strand, e doar liniste si pace (mai putin in weekend). 

Ms Andi de info.E perfect pt noi.Ce sa mai vreau cu 2 copii decat liniste? Dar nu prea am.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

exagerezi.e in jur de 1600 ron

O colega mi-a explicat ca pachetul de baza e 2500 ron si daca ii bagi optionale ajungi la 1000 de eur.. E pe langa herastrau... Alta mi-a zus de 3000 ron... Si am o cunostinta care are gradinita pe soseaua nordului -1000 eur... Eu am vorbit de fite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O colega mi-a explicat ca pachetul de baza e 2500 ron si daca ii bagi optionale ajungi la 1000 de eur.. E pe langa herastrau... Alta mi-a zus de 3000 ron... Si am o cunostinta care are gradinita pe soseaua nordului -1000 eur... Eu am vorbit de fite...

Te cred dar oare ce poate sa contina pachetul ala?Caviar la mic dejun?

Eu stiu ca au inot la 1600 ron.Si nu poti baga copilului ni i prea multe optionale.Dar fite da

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...