Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

deeai, am luat scaunul pana la urma. tanti de jos de la magazin, mi-a explicat diferenta dintre lolipop si yam yam, ca eu pe net le vedeam aprox la fel. si nu intelegeam de ce lolipopul e mult mai scump. cica yamyam are despartitorul ala dintre picioare turnat intr-una cu placa de sub fund. deci cand e mai mare si l-ai folosi ca si scaun simplu, ramane acolo bara aia ce-i desface picioarele. la lolipop (asta l-am luat eu), e demontabila.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alex, frumosi vecini salbatici mai ai...Lighioanele din case....la noi sunt peste tot, si sunt mult mai aproape, deasupra, dedesubt, zid in zid cu tine....merita sa te duci cu Alexutul in brate (si eventual mai decoltata putin) sa ii rogi sa faca mai putin schomot ca ti-au trezit copilul...Imi si imaginez cum vor ramane cu gurile cascate si balele siroinde....Gina, numai tu esti de vina :)))))

 

Azi plec in team-building...plecam la 12 si ne intoarcem sambata...Sotul meu azi mi-a injumatatit bagajul, imi luasem 2 pijamale, 8 tricouri, 4 pulovere, 5 perechi de pantaloni (sport, 3 sferturi, blugi, etc)...am negociat la 7 dimineata fiecare haina :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...