Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Azi plec in team-building...plecam la 12 si ne intoarcem sambata...Sotul meu azi mi-a injumatatit bagajul, imi luasem 2 pijamale, 8 tricouri, 4 pulovere, 5 perechi de pantaloni (sport, 3 sferturi, blugi, etc)...am negociat la 7 dimineata fiecare haina :)))))

Cred ca te pregateai sa stai o luna;))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata !

Ce baietel frumos am vazut si pregatit de papa.

Apropo de blw , la mare era  o fetita de 1 si 2 luni care manca asa , se murdarea din cap pana-n picioare (nu exagerez), scaunul il murdarea ingrozitor la fel si mocheta in jurul ei .....curatau chelneri cate o ora dupa ce pleca ....doar ca toata lumea se uita la ea cum manaca , alti comentau ca le vine sa verse cand o vad .....si asta in Italia ...la noi nu stiu cum o fi .....

Noi am facut vaccinul la trei luni , a doua zi mi-a facut febra 38,9 (pediatri zic ca pana la 38,5 nu trebuie sa le dai nimic )..dar am trecut si peste astea , ia facut in amandoua picioarele , dar noroc ca nu la durut si acolo .

Dar dupa vaccin nu a mai facut caca 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a plecat mesajul aiurea ....deci ...nu am mai facut kk, el care imi facea de 4 ori pe zi .....doar ca l-a durut burtica noaptea ...acum ii dau probiotice ....sa vedem cum o fi ..

Acum ma da aia la ziar !!!!

Clar ca era in pana de idei nesimtita ....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...