Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru ce, caderea parului? Si la mine cade ca la nebuni, incerc sa nu ma panichez, cica pe la 6 luni se opreste (sau nu mai are ce cadea :))))))

Daca stau asa, la 6 luni sunt cheala....mai am si o matreata si nu stiu de ce:((((...in prima faza vad ca l-am putut pieptana fff usor si parca imi revin onduleurile....dar mirosul asta imi rupe nasul...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mke nu mi.a cazut părul, de vreo doua sapt a inceput sa mai pice ici colo. Daca nu mi.a cazut pana acum (aproape 6 luni) mai are sanse sa.mi cada? Sper ca nu ;)

Mi-a cazut mie si pt tine...cate 2 pumni la un pieptanat...

kary...imi cadea groaznic si inainte de sarcina...dar acum m-am dat cu otet din cauza matretii... am observat ca nimic nu mi-e bun din produsele profesionale...acum au trecut pe leacuri babesti..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmm...nu stiu...mi-ar fi placut ideea, dar, sincera sa fiu (nu aruncati cu pietre), inca nu sunt pregatita psihologic sa dau 1000 ron/luna pe o gradinita particulara. mai bine o inscriu direct la facultate. e mai ieftin! [batcap]

ma tot gandesc ca si eu am fost la gradinita de stat (ma rog, pe vremea aia nu erau si private) si sunt multumita de ce a iesit! (o modesta, da....)

deocamdata mi se par a fi mai mult fite...da' am timp sa-mi schimb opinia...

nu vreau neaparat gradinita privata, dar imi place abordarea montessori in ce priveste cresterea copiilor

 

O colega mi-a explicat ca pachetul de baza e 2500 ron si daca ii bagi optionale ajungi la 1000 de eur.. E pe langa herastrau... Alta mi-a zus de 3000 ron... Si am o cunostinta care are gradinita pe soseaua nordului -1000 eur... Eu am vorbit de fite...

omg, nici bona nu-i asa de mult

 

Deeaioana reteta este exact ce ma gandeam eu.Dar sunt atatea retete ca ultima oara am pierdut cateva ore pana s.o gasesc p.aia care sa sune rezonabil si sa am si ingredientele.Si cel mai tare se va bucura Robi.E "mancarea "lui preferata.

Alex frumos asa.Mie imi suna bine cum locuiesti dar eu sunt alta fire.Am realizat ca(mai) am nevoie de atat de putine lucruri pt a fi fericiti.

total de acord

 

easy distractie placuta in team-building!

 

Alex, tu traiesti acolo ca si alba-ca-zapada :)

 

andra, mie imi place mirosul de otet, il folosesc si la curatat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...