Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 24


Recommended Posts

Gata, sunt terminată pe ziua de azi. Și mai am și cina de făcut. Plus de montat bicicleta cea nouă pentru Ana Maria. Dacă nu reușesc să o conving să îl aștepte pe tati.

Cred ca ii vine sa se bage cu totul in cutie;))...spor la montat...Ana Maria, sa o stapanesti sanatoasa si fara julituri:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am o mare problema psihologica in ceea ce priveste diversificarea!!!! [batcap] nu ma tenteaza deloc sa o incep! o vreau tot lipita de sanul meu!  [fal]  [batcap] [batcap] [batcap]

putem incepe diversificarea pe la 4-5 ani?!!!! [:-)))]

....ce mama posesiva sunt! [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu bebei mai mari, ajutati-ma va rog cu cateva ponturi pentru alegerea unui scaun de masina dupa 6 luni. La ce sa ma uit? Asta, de exemplu, http://www.britax-romer.ro/scaune-de-masina/evolva-1-2-3-plus/chili-pepper-10#ad-image-0 , ar fi OK?

 

Nu stiu de voi, dar eu abia astept sa scap de scoica si de mersul cu spatele, oricat de "sigur" se tot zice ca ar fi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ii vine sa se bage cu totul in cutie;))...spor la montat...Ana Maria, sa o stapanesti sanatoasa si fara julituri:)

Mulțumim! Tot pe lângă cutie se învârte și în living e tot câte o piesă. Sper să nu piardă vreun șurub important sau ceva, ar fi culmea să nu o poată monta tati. Faza e că mâine prevăd cum voi alerga cu Andrei în wrap după bicicleta cea nouă prin parc...nu cred că are răbdare până sâmbătă să iasă cu tati.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am o mare problema psihologica in ceea ce priveste diversificarea!!!! [batcap] nu ma tenteaza deloc sa o incep! o vreau tot lipita de sanul meu! [fal] [batcap] [batcap] [batcap]

putem incepe diversificarea pe la 4-5 ani?!!!! [:-)))]

....ce mama posesiva sunt! [alcool]

Chiar mai tarziu [soricel]...nu-i nici o graba:p
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele cu bebei mai mari, ajutati-ma va rog cu cateva ponturi pentru alegerea unui scaun de masina dupa 6 luni. La ce sa ma uit? Asta, de exemplu, http://www.britax-romer.ro/scaune-de-masina/evolva-1-2-3-plus/chili-pepper-10#ad-image-0 , ar fi OK?

 

Nu stiu de voi, dar eu abia astept sa scap de scoica si de mersul cu spatele, oricat de "sigur" se tot zice ca ar fi...

Cat ca poti sa-l lasi pe spate pentru cand doarme, eu zic ca e ok...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A plâns :( L-au înțepat de trei ori :( Acuma iar stau cu morcov să nu facă febră...

Si tu cu morcovu'............ lasa morcovu' pentru supa, nu o sa faca febra [pup]

 

Oare filtrată e ok? Cu Brita zic.

Habar nu am.

Parca si plata as avea retineri....... apa plata are anumite caracteristici, printre care si pastrarea proprietatilor o vreme mai indelungata, insa stiu eu ce pun astia in pet-uri si spun ca e apa plata???

Multi spun ca apa necarbogazificata e apa plata, ceea ce este gresit.

Pe de alta parte......... nu stau mereu sa-i spal jucariile, ii mai cad prin pat, i le dau si fuga-n gura........ nici nu stiu ce sa fac [batcap] [alcool] [fri]

 Dacă nu reușesc să o conving să îl aștepte pe tati.

Pai e foarte simplu: nu pot, mama, sunt prea obosita. Ia-ma tu pe sus si du-ma la cutie, sa asamblez bicicleta, ca sunt foarte obosita [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim! Tot pe lângă cutie se învârte și în living e tot câte o piesă. Sper să nu piardă vreun șurub important sau ceva, ar fi culmea să nu o poată monta tati. Faza e că mâine prevăd cum voi alerga cu Andrei în wrap după bicicleta cea nouă prin parc...nu cred că are răbdare până sâmbătă să iasă cu tati.

Cand vezi cat e de fericita cred ca nu iti mai pasa de suruburi;))...mai comanzi completare daca se pierd :D...sa vezi acum cat o sa slabesti de la fuga;;)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am o mare problema psihologica in ceea ce priveste diversificarea!!!! [batcap] nu ma tenteaza deloc sa o incep! o vreau tot lipita de sanul meu!  [fal]  [batcap] [batcap] [batcap]

putem incepe diversificarea pe la 4-5 ani?!!!! [:-)))]

....ce mama posesiva sunt! [alcool]

Off, problema asta am avut-o la intarcare, mai greu mi-a fost mie decat lui Mihai [ascuns]

El a uitat, insa eu am ramas cu trauma puternica de la intarcare.......... si acum istoria se va repeta [fri] [fri] [fri]

 

Fetele cu bebei mai mari, ajutati-ma va rog cu cateva ponturi pentru alegerea unui scaun de masina dupa 6 luni. La ce sa ma uit? Asta, de exemplu, http://www.britax-romer.ro/scaune-de-masina/evolva-1-2-3-plus/chili-pepper-10#ad-image-0 , ar fi OK?

Daca nu ai probleme cu pretul,e  foarte ok :)

M-au omorat cu descrierea: auzi la ei, pernite performante!!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Da' ce fac, domnule: ii canta copilului la ureche?

Parca ar descrie ultimul tip de iphone [alcool]

 

Mulțumim! Tot pe lângă cutie se învârte și în living e tot câte o piesă. Sper să nu piardă vreun șurub important sau ceva, ar fi culmea să nu o poată monta tati. Faza e că mâine prevăd cum voi alerga cu Andrei în wrap după bicicleta cea nouă prin parc...nu cred că are răbdare până sâmbătă să iasă cu tati.

Macar spune-i, daca tot le scoate din cutie, sa le alinieze frumos in living, in mijlocul camerei, sa-i fie mai usor lui tati sa le monteze [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...